Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

a ja myślę że Wiola i Bakus są razem teraz w jednym łóżku i się z nas nabijają co z nas za frajerzy takie wzajemne bluzganie się jako gra wstępna.

 

leże i kwiczę ze śmiechu :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 04 lis 2012, 01:45 --

 

PoznacSiebie, My dbamy o oglądalność ,

Z pewnością oglądalność jest duża :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi,jak zupdate'ować plik o nazwie ; "poprawna komunikacja z ludzmi.bin"?;/

Mam taką blokadę ogromną,podkreślam OGROMNĄ i nie potrafię się odezwać do ludzi,zwłaszcza kobiet........

Próbowałem już wszystkiego,dosłownie wszystkiego....i nic,nadal mój poziom komunikatywności w stosunku do ludzi jest prawie zerowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, myślę że potrzebujesz żeby przynajmneij raz Cię jakaś kobieta miło potraktowała - to przerwie wzorzec negatywny.

 

u mnie trochę zadzaiałało, bo lęków przed kobietami już nie mam, ale dalej podrywać chyba nie umiem.

 

Powiedzcie mi,jak zupdate'ować plik o nazwie ; "poprawna komunikacja z ludzmi.bin"?;/
musisz podstawić crack pod istniejący plik z blokadami.:P xD

i to nie jest do końca żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam z samym sobą baaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo......ale schizofrenii nie mam ;) ......NIE MAM

 

musisz podstawić crack pod istniejący plik z blokadami.:P xD

i to nie jest do końca żart.

Nom,tylko nie umiem znależć cracka pasującego do mojej wersji tego pliku ;)

myślę że potrzebujesz żeby przynajmneij raz Cię jakaś kobieta miło potraktowała - to przerwie wzorzec negatywny

Tzn,nie wiem co masz na myśli pisząc "miło potraktowała" :P .Tzn...eee no zdarzało się czasem że jakaś kobieta normalnie ze mną gadała...ale zawsze czułem w takich przypadkach,że to z ...... zapomniałem słowa......o,już wiem: z litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×