Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na chwilę będę potem.

Znowu myśli mnie sabotują. Myślicie, że jeśli ktoś ma filozofię podobna do stoickiej, to musi być "zimnym człowiekiem", nieczułym? Trudno ścierpieć mi pewne rzeczy, ale gdybym kiedyś musiał przekonać się że byłem bezuczuciowy draniem to bym bardzo to przeżył. Pytanie kieruję, częściowo do wszystkich, ale ciekawi mnie co myśli na ten temat jasaw. Wydaje mi się, że jesteś "ciepłą" osobą, z resztą miałaś kiedyś ciekawy podpis. Nie być kochanym to trudne, ale nie umieć kochać to tragedia. Absolutnie się zgadzam. Chociaż jeśli chodzi o Quo Vadis i konflikt Winicjusza z jego wujem Petroniuszem to obstawiałem tego drugiego. Można by nawet zrobić tego wersję we współczesnych realiach. Nie zapomnijcie o pytaniu! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, bardzo dobrze, ze tylko pare minut, inaczej by się zrobiła podeszwa. Trudno trafic ze stekiem, żeby nie był ani surowy, ani twardy, mój szacun :uklon: ja czesto marynuję mieso w wódce, oliwie i ziołach wlaśnie, żeby skruszało, wtedy się szybciutko smaży i jest soczyste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, bardzo dobrze, ze tylko pare minut, inaczej by się zrobiła podeszwa. Trudno trafic ze stekiem, żeby nie był ani surowy, ani twardy, mój szacun

ma się te parę miesięcy doświadczenia :P Tutaj raczej zadziałało na zasadzie ''głupi ma szczęście''. Ale kolejną rzecz mogę dopisać do kulinarnego cv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Petroniusz był filozofem ,politykiem z każdej prawie sytuacji potrafił wyjśc w dobrym stylu,a przecież przy Neronie nie było to łatwe...Teraz wracając do pytania nie uwarzam,ze jesli ktoś ma filozofie podobną do stoickiej to musi być zimnych człowiekiem,mozna byc opanowanym ale tez mieć wnetrze wrazliwe ,empatyczne.

 

-- 03 lis 2012, 15:04 --

 

dominika92, obudz go :D cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Svafa, trochę jestem pocieszony. Mówię to wszystko przez tą samoocenę. Myślę, że samoocena to rzecz związana z samokontrolą. Idę poleżeć trochę jestem wykończony dopływającymi do mojej głowy bodźcami. A monitor ze swoimi 2 073 600 pikselami to już w ogóle jak jakiś narkotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×