Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

a nie wolelibyście spojrzeć kobiecie głęboko w oczy,zamiast w dupe? :P

piękne oczy nie wykluczają sexy dupy, tylko żeby patrzeć w oczy trzeba blisko podejść i mieć trochę odwagi spojrzeć a dupę widać z większej odległości kontakt wzrokowy obustronny jest niewskazany nawet a patrzenie na oczy i dupę jednocześnie jest trochę trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby patrzeć w oczy trzeba blisko podejść i mieć trochę odwagi spojrzeć a dupę widać z większej odległości

 

masz zadatki na starego podglądacza :P

 

gdzieś w podobnym wątku widziałem ktoś dawał linka do bloga w ramach programu 'super confidence',czy jakoś tak i tam fajne ćwiczenia były jakby,że podchodzisz na ulicy do ludzi(kobiet) i pytasz o różne rzeczy-najpierw o jakieś drobnostki typu:która godzina,a kończysz na zaproszeniu panny z ulicy na randke ;)

ponoć bardzo to podnosi śmiałość i nawet sam bym spróbował,jakby mi się chciało :P

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o,znalazłem

 

http://demonic-confidence.blogspot.com/

 

http://zdobadz-ja.pl/demonic_confidencepl.pdf

 

dla mnie teraz to nie jest poprostu priorytet,zabardzo mam zryty beret żeby jeszcze się z kobietami bawić,może na starość będe zaczepiał dziewczynki na cukierka :P

nie no żarcik,ale gdybym miał wybierać czy nauczyć się medytacji i akceptacji siebie czy miec panne to wybrałbym to pierwsze.

 

Natomiast dla tych biedaków którzy ciagle kontemplują tu swoje osamotnienie to jest bez kitu dobra opcja,zresztą programu nie trzeba realizować od A-Z,mozna samemu przecież wymyślać swoje misje,tym łatwiej jeśli mamy kumpla który znami w to wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno jakbym sobie ogolił to szybko by mi się znudziły, poza tym po co ja mam się maltretować jak mogą to zrobić za mnie inne? 8)
Akurat golenie nie boli, polecam za to depilację, najlepiej gorącym woskiem :P

 

@Michuj, nieładnie rzygać na nogi :nono: no chyba, że swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×