Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, już się dzisiaj widzieliśmy, ale postanowiłem się zdrzemnąć na parę godzin. Jak poranek? Gdybym był bardziej beztroski zagrałbym w jakąś grę. Może w Mass Effect 3. Ale mam jakieś opory.

Nie ma to jak epicka gra :D

 

-- 03 lis 2012, 10:39 --

 

Dobra idę podkochiwać się w "głosie idealnym do chórków" Lisy Coleman. Wrócę jak się pojawią jakieś posty na które będę mógł poopisywać.

 

Ma ktoś namiary na roxaneczkę37?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Teraz np. siedzę sam w domu w 4,5 tysięcznym mieście i nie specjalnie mam z kim pogadać. Chodzi o to, żeby to było coś wspólnego, tworzyło jakąś wspólnotę ludzi. Pewnie pojęcie wyobcowania nie jest obce wielu to osobom. Chyba zacznę szukać dodatkowych znajomości. Już jestem na siłach. Myślę, że raczej mogę coś zaoferować drugiemu człowiekowi, fajnie gdyby ktoś to odwzajemnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, na prawdę tak lubisz się uczyć? Fajnie, jak będziesz miał dużo wiedzę to nieraz się przyda. Ja np. w dzieciństwie dużo grałem w gry na komputerze, ale nie żałuję bo to coś czym można czasem się wykazać. Np. na polskim parę razy się do tego odwoływałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano chętnie wyszłam sama z pieskiem na spacer, co dla mnie jest ogromnym osiągnięciem. Tak bardzo chciałbym, aby ten stan - spacerów bez paraliżujących lęków - się utrzymał. Wiadomo, zupełnie się ich tak szybko nie pozbędę, to potrwa, może i do końca życia, ale ważne, żeby

przełamać niechęć do wychodzenia w ogóle, ze strachu, z obawy, że na pewno spotka mnie nieszczęście. Wczoraj i dzisiaj było nieźle, oby tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×