Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było dobrze, ale pomyślałem sobie że mam cień pretensji do życia i mnie to zdołowało lekko. Takie poczucie winy. No jakim prawem gniewam się na to co się dzieje?

 

Ale jak to z tymi myślami bywa, długo miejsca nie zagrzeje. Z resztą już mi prawie przeszło. Ktoś tu miał w podpisie tekst, że "poszukuje mistrza niech mu przywróci wiarę w człowieka" (parafrazuję). Tego mi właśnie brakuje. Jeden człowiek by wystarczył. Nie potrzebuję, żeby nagle cały świat się zmieniał. A tak podzieliłbym ludzi na pierwotnie szczęśliwych (jeszcze nie znają co to depresja), Was ( :) ), oraz tych nielicznych których chciałbym naśladować. Tylko gdzie ci trzeci? Zapewne jest ich bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, :D a u mnie po staremu praca,dom praca, dom...i tak w kółko... dlatego tak bardzo ciesze sie z weekendu bo chociaz chwile dla siebie na pewno znajde :) trzeba by bylo troche posprzatac, poczytac cos, zajać sie burkami i poleniuchowac :D A u Ciebie co słychac Kochana?

 

Lilith, :D ja sobie tez dzisiaj z bratem pojezdzilam samochodzikiem... tylko ze w nas prawie autobus wjechal :shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×