Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kaja123, nie utwierdzam się, kajunia, tylko myślę, że skoro po 10tce jestem jak robot, to co będzie po 20tce? Ale się zobaczy...

a może będzie lepiej? za dużo myslisz (prognozujesz) to jest rdzeń Twoich dolegliwości. Mało tego Twoje prognozy nigdy nie są pozytywne. Tak jakbyś była zablokowana na pozytywy, jakbyś miała zakaz. Dlaczego zawsze zakładasz z góry że coś będzie nie tak, że się nie uda, że będziej gorzej. Pomyśl co Ty masz z takiego myślenia? Ja znam chyba odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, moim zdaniem koty są mniej inteligentne od psów, wydają się być fałszywe.

Boże widzisz i nie grzmisz ^^ koty mało inteligentne ? Opowiem Ci o jednym kocie z którym miałam przyjemność zamieszkać :P Potrafił otworzyć sobie szafke w kuchni, wyjąc torebkę z kocimi cukierkami, sforsowac drzwi na kilku pietrach i przynieść mi ją w pysku do otwarcia :P I absolutnie nie są fałszywe, tylko 100 % autentyczne. Po prostu jak ich nie interesujesz Ty, tylko pełna micha, to to pokażą. Ich sympatia jest trudna do pozyskania, ale szczera :P

 

@sniezka, śpię około 4 godzin na dobę, więcej mi się nie udaje :roll: i tez bardzo płytko, ciągle się budzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz posprzatalam i psychicznie przygotowuje sie na prace jutro.Czuje maly lek przed jutrem.Zebym tylko zasnela bez problemu:( Wykonczy mnie to:( Chcialabym byc nastolatka znowu ,beztroska.Do szkoly sie chodzilo codziennie i nie bylo zadnego strachu przed spaniem.

 

-- 01 lis 2012, 16:33 --

 

bittersweet, moim zdaniem koty są mniej inteligentne od psów, wydają się być fałszywe.

Boże widzisz i nie grzmisz ^^ koty mało inteligentne ? Opowiem Ci o jednym kocie z którym miałam przyjemność zamieszkać :P Potrafił otworzyć sobie szafke w kuchni, wyjąc torebkę z kocimi cukierkami, sforsowac drzwi na kilku pietrach i przynieść mi ją w pysku do otwarcia :P I absolutnie nie są fałszywe, tylko 100 % autentyczne. Po prostu jak ich nie interesujesz Ty, tylko pełna micha, to to pokażą. Ich sympatia jest trudna do pozyskania, ale szczera :P

 

@sniezka, śpię około 4 godzin na dobę, więcej mi się nie udaje :roll: i tez bardzo płytko, ciągle

się budzę.

Co do kotow to zgadzam sie na 100%.Moja kotka jest niesamowicie inteligentna i czasami zastanawiamy sie czy to nie jakis czlek ukryty w kociej skorce.Sa szczere.Przychodza kiedy chca,jak nie to spadaj czlowieku:)) Za to je kocham:)

 

Ja spie na leku,boje sie ,ze BEZ bym nie zasnela.Cztery godz bez lekarstw jak sadze to i tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie łapie lekki kryzys lękowy, gdy zaczyna sie robić ciemno. Wcześniej miałem światłowstręt i caly czas musialem mruzyc oczy, a teraz uwielbiam slonce. Czyli jakieś postępy są; deprechy już nie mam, teraz pozostało tylko zwalczyć lęk. W tej chwili czuje go strasznie mocno...mam problem z wypowiedzeniem słowa nerwica-normalnie ciarki mnie przechodzą-macie jakies sposoby na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz i nie grzmisz ^^ koty mało inteligentne ? Opowiem Ci o jednym kocie z którym miałam przyjemność zamieszkać :P Potrafił otworzyć sobie szafke w kuchni, wyjąc torebkę z kocimi cukierkami, sforsowac drzwi na kilku pietrach i przynieść mi ją w pysku do otwarcia

Miales kiedys psa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spię, ale staram sie leżeć w łózku po ciemku, żeby oczy odpoczęły i się niby zrelaksowac. Pisze "niby" bo niezależnie jak jestem padnięta zaczynaja się złe myśli i dopiero się nakręcam i spać nie mogę. Wyglądam z 10 lat starzej chyba. Każdy kto mnie widzi pyta, czy dobrze się czuję :?

 

@sniezka, a okład z kota na noc Cię nie uspokaja ? :P

 

@Candy, co za 'miałeś' ? to ja cudak, jestem płci żeńskiej :P psa nie miałam, ale przecież żartowałam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, podziwiam Cie za to niespanie!Troszke otuchy mi dodalas.Moj maz tez mowi,zebym chociaz lezala i odpoczywala jak nie moge zasnac.Obled.Juz nawet jak mam wolne to sie boje.Kiedys wolne oznaczalo zero lekarstw.Wogole pracuje po 12h przez 4 dni!Tragedia!Ta presja jest.

Moja koteczka nie chce lezec mi na plecach w nocy.Niezalezna bestyjka.Kiedys mialam taka kotke ,ze kladla sie mi na plecach i zasypialam w rytm jej mruczenia.Stare dobre czasy.Niestety juz jej nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

jestem tutaj nowy. Oczywiście jak tu jestem to znaczy, że borykam się z tym samym co Wy.

Przez dłuuuugi czas żyłem na luzie z tymi lękami, były od święta i szybko mijały i nawet jakoś sobie radziłem. Raz lepiej raz gorzej.. Od kilku dni się zmieniło. Nie ma tragedii, ale mnie to wkurza.

W moim przypadku wszystko to co się dzieje jest przez dziwne objawy, które mają miejsce w głowie tj. ściski, uciski, a to rozsadzanie od środka, a to obręcz na mózgu, pulsowanie. No cała gama atrakcji :/ i aktualnie się nakręcam, że zwariuję, będę psychiczny i wyląduję w psychiatryku. WTF? I po co to mi? Przez dwie noce spania nie było....

Swoją drogą kto tutaj jest z Wawy?

 

Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie łapie lekki kryzys lękowy, gdy zaczyna sie robić ciemno. Wcześniej miałem światłowstręt i caly czas musialem mruzyc oczy, a teraz uwielbiam slonce. Czyli jakieś postępy są; deprechy już nie mam, teraz pozostało tylko zwalczyć lęk. W tej chwili czuje go strasznie mocno...mam problem z wypowiedzeniem słowa nerwica-normalnie ciarki mnie przechodzą-macie jakies sposoby na to?

 

U mnie dzisiaj wzrok lepiej ale derelka sie nasliła na cmentarzu

 

rada dla Ciebie: ciepły prysznic, dresy, gorąca melisa + ewentualnie od stanu relanium 1 tabletka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, moim zdaniem koty są mniej inteligentne od psów, wydają się być fałszywe.

I wysysają śpiącym dzieciom tlen z płuc, a to już kurestwo.

Nie, nie, one skaczą na grdykę i gardło przegryzają :P moja Babcia tak mnie przestrzegała :P

 

@sniezka, no właśnie ja też stres w pracy m.in. :? ale za kilka dni urlop i zobaczymy co będzie :P mi na spanko robi najlepiej alko + seks, ale na dłuższa metę to nie rozwiązanie, trza znaleźć cywilizowane metody :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Pamięć Absolutna z Farellem była spoko :) jeśli podejdziesz do nowych Bournów z myślą, że to nie ma być ekranizacja, a po prostu dobry film akcji, to powinnaś być zadowolona, skoro lubisz takie kino :P. A mój dzisiejszy dzień pod słowem - zamuła. Wziąłem rano Lorafen, bo wizyta na grobach mogła być ciężka bez wspomagacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rano wzięłam Klozapol bo Solian mi się skończył i cały dzień się męczę z przymuleniem i sennością.Teraz gorzej bo muszę się spakować do szkoły,a wszystko dziś robię od niechcenia z wielkimi oporami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiedziałam w domu z mężem. Gotowanie, czytanie książek, ciepło i bezpiecznie. Myśli hipochondryczne przychodzą i odchodzą, staram się nie dać zawładnąć lękom. Nie jest najgorzej, ale czekam z ciekawością do przyszłego tygodnia, kiedy to mam wizytę u lekarza. Sama nie wiem, czy dojrzałam już do psychoterapii, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×