Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

sniezka, chyba zdecyduje się na kota ;) A co do zmiennego uczucia do bliskich to znam to, a nawet mam często tak :) Chciałbym się spotkać z kimś bliskim z rodziny, ale wystarczy kilka h i ja już odnosze się z nerwami i pretensjami do tej osoby. To jest jakieś pokręcone :P

omeeena, nie znam historii Twojej dokładnie, ale mówiłaś o pracy, że mocno Cię zburzyła. Gdzie pracujesz/pracowałaś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jutro powrot do pracy.Mam nadzieje,ze nadchodzace noce beda laskawe dla mnie.Boje sie mojego stanu w pracy bo wyje i co rusz wychodze do lazienki.Ludzie patrza na mnie,niie odzywaja sie do mnie bo niewiedza czy nie krzykne na nich.Dzwonie na przerwie z placzem do meza.Nie chce tego!!

Ludzie w pracy mnie doprowadzaja do szalu nie rozumiejac co to ejst nerwica lekowa.I te ich gadki; Nie mysl o tym,nie denerwuj sie,nie bierz tabletek,rzuc lekarstwa.Ich myslenie jest tak proste,ze az boli :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, ja od poczatku nie moglam sie do niego przekonac..moze grac co najwyzej ochroniarza Bonda ale nie jego

 

Wygląd aktora ogólnie bardziej pasuje do wyglądu jakiegoś ruskiego czarnego charakteru w tym filmie swoja drogą to jest dosc podobny do Putina ale sama gra aktorska ok.

 

Ja dzisiaj słabszy dzień tzn dopadł mnie z rana jakis smutek i tak sobie lezałem w tym łóżku z dołem do 13.00:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienormalna21, ja się czuję jak zawieszona między światem żywych i umarłych. Niby jest jakby lekka zmiana, ale nie jestem sobą. Nie kontaktuję, działam na zwolnionych obrotach, wzrok mi wariuje, we łbie huśtawka... Tak ma wyglądać mój powrót do zdrowia? Nie chcę być takim czymś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×