Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Temat posta dotyczy osób, które aktywnie spędzają czas lub chcą zacząć spędzać aktywnie czas. Poszukuję osób do wspólnych treningów ćwiczę boks, k-1, uczęszczam na siłownię oraz ćwiczę na świeżym powietrzu (bieganie). Nie jest to ogłoszenie matrymonialne, więc wiek się nie liczy.

Zachęcam wszystkie możliwe osoby, które są chętne i mają ochotę trochę poćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzlowiekWmasce, w Trójmieście może być o takich ciężko ;)

 

Może, lecz nie musi. To nie miejsce zamieszkania decyduje o mentalności człowieka, lecz psychika i schematy, a co niektóre schematy trzeba wyrzucać do kosza oraz stawiać nowe cele i wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzlowiekWmasce, w Trójmieście może być o takich ciężko ;)

 

Może, lecz nie musi. To nie miejsce zamieszkania decyduje o mentalności człowieka, lecz psychika i schematy, a co niektóre schematy trzeba wyrzucać do kosza oraz stawiać nowe cele i wyzwania.

Chodzi mi o to, że znam tych ludzi :P Ale kto wie, kto wie, może ktoś się skusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz! To czemu Cie jeszcze na spotkaniu nie widzialam? :D

 

 

Hm, hm... Jestem zazwyczaj rozdarty pomiędzy pracą, a treningami do tego dochodzi dodatkowa praca jako masażysta i ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek.

 

Hmmmm...a rugby kminisz troche...? Ja czasami chodze sobie porzucac "jajem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzlowiekWmasce, no prosze Cie ! a gdzie przyjemnosci? :D A spotkanie nas to wielka przyjemnosc ;)

 

Twoje słowa wezmę do serca :D. Zobaczymy co czas pokaże ;)

 

-- 01 lis 2012, 10:51 --

 

Mushroom, Jeśli znajdziesz czas to daj znać. Ćwiczę non stop, więc prawie zawsze mam czas.

 

Simpatico1, Zasady znam i kiedyś trochę się bawiłem z kumplami w rugby. Spotykasz się z swoimi znajomymi czy chodzisz na jakąś salkę lub świeże powietrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×