Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ibogaina


siódmy

Rekomendowane odpowiedzi

Kto szuka ten znajdzie, jak masz kasę i odpowiednie kontakty to bez problemu załatwisz sobie tą substancję i wiele innych. Podobno za gram wychodzi coś koło 500 USD, ale na pewno da się to zdobyć.

 

I tutaj akurat nie ma żadnej teorii spiskowej, jeszcze raz powtarzam, jak ktoś ma klapki na oczach to dosłownie wszystko będzie mógł nazwać teorią spiskową. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój daleki krewny był tak zdesperowany (a raczej jego rodzina), że znaleźli jakiś kontakt w Holandii, tam przeszedł kurację tą całą Ibogainą. Nie wiem chyba gdzieś go zamknęli na 2 tygodnie i tam go tym czymś leczyli. Podobno przez rok nie tknął heleny. Teraz nie wiem co się z nim dzieje i wogule nie wiem czy wrócił do ćpania czy nie. Wiem jedno, że kosztowało ich to niemałe pieniądze. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale brzmi to jak teoria spiskowa. UFO też ponoć istnieje. I rządy zatają prawdę :zzz:

 

Oficerze Michuj , to, co teraz robisz to tzw. "jaming", prawda?

Fakt, że ibogaina pomaga w uzależnieniach i dlatego rządy jej zakazują

jest tu bez znaczenia.

Narkomanowi nie pomoże info, kto konkretnie kontroluje handel narkotykami na świecie,

ale odświeżenie wątku o ibogainie, może narkomanowi pomóc , co niniejszym robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hypku macie relację gościa, który zaaplikował i opisał całego tripa... średnio to wygląda.

Jak mniemam trochę przesadził z dawkami. Śledzę wątki o ibo od dawna na różnych forach, publikacje medyczne itd. długa droga nim coś z tego się urodzi.

 

Wkrótce postaram się stworzyć serwis poświęcony wyłącznie tej naturalnej substancji - od a do z, czego nie ma w polskim internecie. Do tego zewnętrzne refleksje i opisy tych, którzy mieli do niej dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmed napisał:

a mi sie nasuwa jedna myśl specyfik jest pozyskiwany z drzewa o nazwie - Tabernanthe iboga - toć to znak od Boga .

Tabernathe od tabernakulum

iboga - nie trzeba komentowac :))

 

Wchodzę w TO , POSTANOWIONE!!!

Jest jeszcze ktoś chętny na pozbycie sie swoich chorób psychicznych za około 40 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ,że coś czuję ,ze mi sie UDA!

.

Czytałem kiedys zwierzenia o tej substancji pewnego znanego heroinisty ( teraz jest Terapeutą) ale zapomniałem Nazwiska , który to brał . OBIECUJĄCE , w każdym bądż razie pomogło mu to uwolnić sie z Hery .

Ztego sklepu :

http://www.shamanic-extracts.com/xcart/shamanic-ethnobotanicals/iboga/

 

Wie Ktoś jak się takie Rzeczy z zagranicznych portali zamawia ?

Jesli tak bardzo proszę o kontakt na PW.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaleb, nie za bardzo ryzykujesz ? Slyszalem ze coraz wiecej paczek z holandii idzie bezposrednio na kontrole do celnikow (mimo ze NL to schengen) a jak ci cos wywesza to mozesz odpowiedziec za to tak samo, jak za heroine, morfine lub cokolwiek innego z N-1.

 

mozna to uniknac zamawiajac forme syntetyczna w postaci soli. Paradoksalnie jest legalna bo nie widnieje w zadnej kategorii w ustawie o pz.n.

 

-- 17 lis 2013, 17:57 --

 

kaleb, nie za bardzo ryzykujesz ? Slyszalem ze coraz wiecej paczek z holandii idzie bezposrednio na kontrole do celnikow (mimo ze NL to schengen) a jak ci cos wywesza to mozesz odpowiedziec za to tak samo, jak za heroine, morfine lub cokolwiek innego z N-1.

 

mozna to uniknac zamawiajac forme syntetyczna w postaci soli. Paradoksalnie jest legalna bo nie widnieje w zadnej kategorii w ustawie o pz.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-W Polskiej Poczcie chyba tylko psy celników niuchają paczki z krajów takich jak Holandia, Kolumbia itp. ciekawe czy były szkolone na zapach ibogainy.

-Na 1000% nie. Psy są szkolone na ~5 zapachów. Feta, kokaina, heroina, zioło i jakieś tam materiały wybuchowe. Oczywiście zaleznie od kraju zestaw zapachów jest inny, ale na takie egzotyki nikt nie marnuje potencjału piesków."

Radzę poczytać posty Mam wąsy o jego bezcennym wyzwalającym pojedyńczym zażyciu Ibogainy.

 

http://talk.hyperreal.info/ibogaina-leczenie-uzale-nie-t32145-10.html

 

Teraz tylko kwestia ( jak już będę miał te 35 kapsów Ibogi) ile wziążc na jeden raz . Pozostaje mi chyba tylko eksperymentować z dawką:

http://www.ibogaworld.com/shop/products/IbogaWorld-Capsules-35-x-300-mg.html

 

Czuję ,że to będzie WIELKI przełom w mojej walce z nerwicą , może nawet większy niż okazał się Metylofenidat na poskromienie mojego / niemojego ADHD.

Czuję nosem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bezcennym wplywie na co? na wszystko ? Czyzby nie za dobrze?:P

 

 

Nastawiasz sie na wyleczenie adhd i natrectw? Ja to bym jeszcze te swoja impulsywnosc i lękowa nature chcial wyleczyc ale heh czuje ze predzej obcych stępujacych z nieba spotkam anizeli ibogaina zmieni mnie ale wiadomo w cos trzeba wierzyc. Musze poczytac na czym polega jej dzialanie...wiadomo jak dziala lsd ...ale o wplywie ibogainy na mozg nic mi nie wiadomo.

 

 

Ibogaine is a tryptamine. Because of the ibogaine molecule's tryptamine core, ibogaine acts as an agonist (binds to the receptor and triggers a response) for the 5-HT2A receptor.[49] However what makes ibogaine's pharmacodynamic properties and subjective experience unique from that of other psychedelic tryptamines and serotonergic psychedelics is that it also acts as an antagonist (blocks agonists' effects) of the NMDA receptor set and an agonist for the κ-opioid receptor set.[

 

 

hm :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibogaina uszkadza niektóre komórki w mózgu.

myślę że na tym polega jej działanie.

 

tzn jeżeli zostaną uszkodzone komorki odpowiedzialne

za uzależnienie , nerwicę itd to choroba ulega zaleczeniu.

 

oczywiście nie ma sposobu przewidzenia co zostanie uszkodzone,

pewnie dlatego ibogaina nie została dopuszczona jako farmaceutyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibogaina jest- niekonkurencyjnym antagonistą receptorów nikotynowych α3β4,wpływa na system dopaminergiczny,opioidowy oraz glutaminergiczny,jest antagonistą receptorów NMDA,jest słabym agonistą receptorów 5HT2a oraz sigma 2.

Ibogaina posiada aktywny metabolit-noribogaine która jest SSRI oraz agonistą opioidowego receptora mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 18 dniu absty od Trama ,właśnie dziś poczułem chęć ( głód ) ,żeby znowu przywalić "kwasem po oczach".

Naltrexon w ogóle nie zmniejsza głodów tramalowych ,a jest tylko jak anticol przy alkoholu .Blokerem .

Czuje silną( dziś ) potrzebę Ibogainy na swoje uzależnienie. To jest to czego szukam i co stawia mi namej drodze Bóg,żeby mnie uwolnić od tej trutki.Amen i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz kalebx zamowisz i dajmy na to nie bedziesz mial co zrobic z reszta kapsulek to ja moge odkupic. Nie ma problemu.

myślałem ,żeby zajeb+ać 35 kapsów na jedne posiedzenie ,,, ale nie wiem jak jest z tym dawkowaniem , czy nie lepiej brac po na przykład 3 dziennie . Mało jest specjalistów co by mi doradzili . Zreszta i tak wezmę , nawet jak nikt mi nic nie doradzi .

Już sie porozumiałem z jedną swoja przyjaciółką , która dobrze zna niemiecki i trochę angielski i która ma sklep internetowy i wkrótce ( jak przekonam żonę i da mi kasę na to ;) ) jadę do kumpeli i robimy zamówienie.

Inna sprawa, że po większych ilośc Iboga często sie hafta . Niby alkaloid juz zdąży sie przedostac do CUN , ale ja na bank biorę czopek Torecan , nie będę ryzykować ,że to wyleci mi z powrotem .

PS.

Będę o Tobie pamietać Lubudubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The pharmacology of ibogaine is quite complex, affecting many different neurotransmitter systems simultaneously.[46][47] Because of its fairly low potency at any of its target sites, ibogaine is used in doses anywhere from 5 mg/kg of body weight for a minor effect to 30 mg/kg in the cases of strong polysubstance addiction. It is unknown whether doses greater than 30 mg/kg in humans produce effects that are therapeutically beneficial, medically risky, or simply prolonged in duration. In animal neurotoxicity studies, there was no observable neurotoxicity of ibogaine at 25 mg/kg, but at 50 mg/kg, one-third of the rats had developed patches of neurodegeneration, and at doses of 75 mg/kg or above, all rats showed a characteristic pattern of degeneration of Purkinje neurons, mainly in the cerebellum

 

srednio widzialem ze biora 10-20 mg/kg zeby przezyc ibogainowego tripa, wiec jezeli wazysz 70 kilo to powinienes wziac 700 -1400 mg, czyli jezeli kapsulka ma 300mg ibogainy to wychodzi na to ze wiecej niz 5 to lepiej nie brac ....a Ty myslales zeby 35 lyknac? To juz chyba na stale bys do matrixa wkroczyl:). No chyba ze ta kora liczy sie inaczej anizeli czysty hcl. No i ja mam na mysli jednorazowe uzycie ale moze faktycznie branie 1 tabsa codziennie mialoby lepszy wplyw...

 

ps.

dzieki , ze o mnie pamietasz. Malo kto juz pamieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze ta kora liczy sie inaczej anizeli czysty hcl.

własnie o to chodzi ,że te wyliczenia to raczej choodzi o czyste HCL, a nie korę .

No i ja mam na mysli jednorazowe uzycie ale moze faktycznie branie 1 tabsa codziennie mialoby lepszy wplyw...

 

Ta opcja tez może byc niezła , ale co ja mogę wiedzieć, jak jestem w tym Temacie zielony. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=58716

 

 

Ale mam dla Ciebie kalebx info...spojrz na opis przezyc jednego typa co zazyl 1400 mg HCL a wiec Twoje 5 kapsulek kory ( tylko wlasnie trzeba znalesc czy tak sam zadziala)

 

Jak widac ibogaina odmienia zycie!!!!!!!!!

 

-- 20 lis 2013, 11:43 --

 

http://eboka.info/index.php?topic=738.0

 

 

wszystko wiadomo...dawki rzedu 1.5 grama to tycza sie czystego HCL. Ekstrakt z kory znacznie znacznie slabszy a moze zalezna od zawartosci alkaloidow:P. Ludzie zeby przezyc life changing experience biora nawet 20-25 gram tego ekstraktu ktory podales. A wiec kalebx musisz wszystko przyladowac;). Powodzenia. I dawaj znac

 

-- 20 lis 2013, 11:43 --

 

* mialem na mysli moc zalezna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×