Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Carlos ty za to widzę masz poglądy balcerowicza .Nie liczy się ogół i srednia tylko ile kto ma poszczegolnie .ZRÓB TAK daj wszystkie pieniądze jednemu i zobacz ile może skonsumować i jak to wpłynie na gospodarką .Dziwne to ty masz poglądy .

 

widać że nie masz zielonego pojęcia o ekonomii. to do agonisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , czy odbiło Wam, temat , był dupa , a Wy teraz o ekonomii .

rozpatrujemy dupę z ekonomicznego punktu widzenia ;)

w sumie pracując dupą można bez żadnego wykształcenia i kwalifikacji zarobić kilkaset złoty na godzinę jak się dobrze sprzeda. ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiej jak balcerowicz i nasladowcy jego z uczelni i szkołek co wlasnego zdania nie mają i polegają na tym co im wdrukowano w ogóle nie chcę słuchać .A wRACAJĄC DO DUPY dupa rodzi dupa smrodzi z dupy caly swiat pochodzi ..... stwierdzono nie na żarty że chu..em jest swiat podparty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiej jak balcerowicz i nasladowcy jego z uczelni i szkołek co wlasnego zdania nie mają i polegają na tym co im wdrukowano w ogóle nie chcę słuchać .A wRACAJĄC DO DUPY dupa rodzi dupa smrodzi z dupy caly swiat pochodzi ..... stwierdzono nie na żarty że chu..em jest swiat podparty.

Balcerowicz nie ma nic z tym wspólnego, zresztą nie znam żadnej współczesnej doktryny ekonomicznej która uważa że siedzenie wszystkich kobiet w domu jest źródłem bogactwa narodu nawet komuniści zapędzali kobiety do pracy zawodowej. Może mi wytłumaczysz jak przez to że kobiety nie będą pracowały zawodowo faceci zaczną zarabiać dwa razy więcej bo coś takiego sugerowałeś. Najczęściej do o Balcerowiczu bredzą ludzie którzy nie mają bladego pojęcia o gospodarce tylko powtarzają za Lepperem Balcerowicz musi odejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×