Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mnie szantażuje emocjonalnie ciągle pisząc jak to chce popełnić próbę samobójczą. Ta, a później ja się tym dręczę ;/

To wstrętne zachowanie zwykle jak ktoś tak robi to tylko chce na siebie zwrócić uwage..myśl o sobie też ,a jesli mozesz daj komus znać z bliskich tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keji, a co to emetofobia?

Znalazłaś psychoterapeute? (moge polecić Bardowskiego)

Jak przeżyć? a jak dotąd ci się udawało przeźywać ze złym samopoczuciem? Co się sprawdziło?

 

-- N paź 28, 2012 11:47 pm --

 

gramat, proponuję wizytę u seksuologa terapeuty;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie. Ja tak sobie myślę, że ta moja cała maniia prowadziła do tego, żeby nie zostawić człowieka w potrzebie, czy to babcia stara czy młoda nacpana dziewczyna. Czasem wystarczy zapytać i to wystarczy czasami. Nie być obojętnym.

sorki ale mam dziwne jazdy że wszystkich i wszystkiego mi zal :P

i tak sobie myśle, że nie będę powracal do tych blędów z ulicy bo to juz za mna, ale ludzi stamtad bd szanowal zawsze za zachowanie w pozadku.

Hip hopu bd sluchal dalej i sram na to co mowi za kogos zazdrossc. nigdy wobec kolegow nie zachowałem się nieelegancko. I w obec człowieka sie tak nie zachowam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze nie wiem co robic , nie mam sil by dluzej zyc. Ciagle bym spala, na nic nie mam ochoty, nic mnie nie cieszy, jestem smutna, przerazona. Jak mam to zakonczyc. Po co mi ta praca, po co skoro i tak wszystko zle robie. Chce umrzec, tak bardzo chce nie istniec. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczyć się nie mogę, bo zawalam szkołę przez emetofobię, bawić się nie mogę, bo emetofobia, a jak nie emetofobia do sto tysięcy innego g.ówna, siedzę, pali mnie w żołądku, przeżywam, że zaraziłam się jelitówą, jutro do szkoły muszę naćpać się aviomarinem, co wyklucza benzo, więc i tak będę miała ataki i generalnie czuję się jak ostatni śmieć...Pokaźna impreza w sobotę, a ja jedynie panikuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×