Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o porade


Rekomendowane odpowiedzi

nieszczesliwa112, zalosne to jest wlasnie wymaganie od drugiej osoby by wylacznie sie podporzadkowala tej drugiej :) A kolezanko jezeli mowisz o doktoracie, jako wielce uczona to pisz ze otworzylas przewod doktorski bo przewod a doktorat to jest roznica, moze dla Ciebie nieistotna ale dla naukowcow jak najbardziej :mrgreen:

I podsumowujac: skoro Ci taka sytuacja odpowiada, to sie zbrzydz i nie bedzie problemu, rozumiesz poswiec sie i przytyj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez jeszcze nei otworzylam. Zamierzam zrobic doktorat, a raczej dwa. Co jest zalosnego w poswieceniu? To, ze nie oczekujemy, ze bedziemy szczesliwi, a ze uczynimy kogos innego szczesliwym? Jesli to jest zalosne, to nie pisze wiecej na ten temat bo dalsza rozmowa nie ma sensu ;-).

A Ty albo jesets glupia albo robisz t ocelowo, zeby mnie wkurzyc. Juz napisalam, ze to nie jest rozwaizaniem bo problem lezy w jego psychice a nie we mnie. I to nie bedzie rozwiazanie problemu a unikniecie go.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, ja mysle ze prowokacja jakiegos dzieciaka ktore poczytalo forum ale nie bardzo wie co do czego przylatac

 

Mnie to rozwalilo :P

 

Wiesz, ja mysle ze to ma cos wspolnego z psychika. Dlatego napisalam na tym forum. Nie wiem - moze to schizofremia, albo jakies lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, teraz juz dwa doktoraty robi ktorych nie zrobila, pannie sie chyba nudzi i wymysla istne historie z kosmosu, bo sie gubi w zeznaniach. Najpierw ze facet ja caly czas obwinia, ze sie dla niej poswiecil bo niby robila doktorat, a wychodzi na to ze panna siedzi na kolesia utrzymaniu i nic nie robi i sie musi sluchac co facet powie:D

nieszczesliwa112, masz takie wyjscia:

a) pojsc do pracy i skonczyc z byciem utrzymanka co za tym idzie, miec wlasnie zdanie w zwiazku

b) porozmawiac z nim jak tu wyzej takze bylo sugerowane

c) zmienic na innego faceta z inna psychika

d) zbrzydzic sie, poswiecajac dla zwiazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@agusiaww nie rozumiesz. To pierwszy taki przypadek. normalnie mnie z niczym nie ograniczal i nie ogranicza. nie wymusza tego na mnie ,sama tego chce. Zrozum, ze on robi dokladnie to samo dla mnie, tez sie poswieca, robi praktycznie wszystko pode mnie, zeby mi bylo lepiej. np porzucil studia 5 lat temu, ktore bardzo chcial ukonczyc po to, zebym ja mogla zrobic doktorat. To taki najwiekszy przyklad bo normalnie jest ich wiecej, ale mniej wartosciowych.

chyba pisze jak byk ,ze 5 lat temu ,a ze masz 24 tez napisałas. moze i jestesmy wariatki ,ale do 5 kazda umie liczyc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wiecej jest tego typu "kwiatkow", z uprzejmosci nie chcialam pisac wczesniej. Bledy stylistyczne, jezeli taka osoba dopuszczaja do doktoratu to Bozesz Ty moj Bozesz :mrgreen: (to byla Pani Basia z "Klanu"), juz pomijajac te rozne niescislosci zwiazkowo-historyczne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×