Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, Svafa, wiecie mamy jechac na weekend niedługo (o ile dojdzie do niego) a ja mu wisze kasę i on wymyslił ze do wyjazdu mam ja mu oddac bo inaczej nie jedziemy i teraz ja wyjde na tym najgorzej bo stracę tak jakby podwójnie (fakt ze wisze mu tą kase) bo musze zaplacic za siebie i oddać mu to co mu wiszę :roll:

 

-- 29 paź 2012, 19:02 --

 

nie trafiłam jeszcze na tak chytrego i wpaczonego w pieniądze człowieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Może Twój chłopak kiedyś przejrzy na oczy. Paradoksalnie jest tak, że im człowiek bardziej chytry tym więcej traci... Ja widzę to jako pewną formę szantażu. Przecież w związku można teoretycznie sobie ufać, więc pożyczanie pieniędzy ukochanej osobie to naturalna sprawa. Tak wygląda moja opinia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, dokladnie tak, a jeszcze jego matka ostatnio powiedziała, ze kobieta ma byc ozdobą mezczyzny i dodatkowo facet ma sobie tak jakby wychowac kobietę, a nie rozpuszczac prezentami itd więc juz wiem skąd u niego takie zachowanie, wszystko wyniiósł od mamusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, no tak tylko ze on cały czas mowi o kasie, wczoraj się chwalił ze tyle zarobił ze ma aż pieniedzy zanadtto, a to że ja na tym wyjezdzie sporo stracę i mógłby np czesc kwoty mi podarować lub dała bym mu na razie połowę to nie, powiedział ze chce całośc i koniec, a to ze ja nie bede miała to jest mój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, jednak zdaję sobie sprawę, że to niełatwe posunięcie. Dzisiaj mija rok, odkąd zarejestrowałem się na forum i odkąd zerwałem relację z byłą dziewczyną, a i tak bywają chwile, gdy intensywnie o niej myślę, chociaż często też czuję nienawiść...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, Svafa, wiecie mamy jechac na weekend niedługo (o ile dojdzie do niego) a ja mu wisze kasę i on wymyslił ze do wyjazdu mam ja mu oddac bo inaczej nie jedziemy i teraz ja wyjde na tym najgorzej bo stracę tak jakby podwójnie (fakt ze wisze mu tą kase) bo musze zaplacic za siebie i oddać mu to co mu wiszę

ale masz ochotę jechać gdzieś z gościem, który tak sie zachowuje ? on chyba nie ma ochoty jechać z Tobą, skoro jakies warunki stawia ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×