Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a tam schizofrenia od razu ;)

idź do lekarza, jak Ci nie pomoże to idź prywatnie...

ostatnio koleżanka miała też taki przypadek ciągle gorzki smak w ustach - lekarz przepisał jakieś tabletki i przeszło i jest ok.

 

tylko sobie nic nie wkręcaj - to najważniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nerwice lekowa i strasznie boje sie o swoje życie. I jakby tego było mało boje sie leków. Biore lek i juz za 10 minut zaczynam wymyślac sobie ze cos mi po nich sie stanie i ze bede miał kłopoty z sercem. Moze ktos miał podobny problem i poradził sobie z nim ? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj na forum Gregor :D

oczywiście , ja tak miałam. potem tak mnie to wkurzało już ze zaczełam brać lek bezpośrednio przed snem

. nie martw się , z czasem sam zauważysz że nic złego się nie dzieje i poczujesz się bezpiecznie.

Ja teraz będę zmieniac leki na inne i również mnie to czeka. bedziesz miła towarzyszkę niedoli :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc BIBI :) Bardzo szybko. Walcze z tym juz od 3 lat i nie moge sobie z tym poradzic.Czego bałas sie w lekach ? I jak czułas sie po nich ? i jak mozesz to napisz jakie leki były najlepsze dla Ciebie ? I jak mozesz to opisz co takiego sie działo ze zaczełas sie leczyc ? Strasznie duzo tych pytan :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc BIBI :) Bardzo szybko. Walcze z tym juz od 3 lat i nie moge sobie z tym poradzic.Czego bałas sie w lekach ? I jak czułas sie po nich ? i jak mozesz to napisz jakie leki były najlepsze dla Ciebie ? I jak mozesz to opisz co takiego sie działo ze zaczełas sie leczyc ? Strasznie duzo tych pytan :D

 

faktycznie pytań strasznie dużo.

ja równiez od 3 lat

bałam się że pogorszą mój stan, i że będą skutki uboczne

czułam się źle, często miałam wrażene że nie pomagają.

zawsze brałam rudotel, teraz będę brać lexapro(musze uzbierać siano)

zaczełam się leczyć bo miałam takie objawy jak w założonym przeze mnie wątku

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=516

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów przez ten dziwny smak mam wkrętkę ze to może schizofrenia
Nieeeeeeeeee, no to już jest przesada!!! DAJCIE NA LUZ. Dziwny smak -> umyj zęby. Boli głowa -> weź apapik. Głupie myśli -> zajmij się czymś. Czy wy wszystko umiecie sprowadzić do schizofrenii??? Zmierzyłem sobie częstotliwość mrugania prawego oka i porównałem z chomikiem kumpla. I wiecie co odkryłem??? Mam schizofrenie!!! :shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×