Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, no przecież mówię, że nie gram ;) Znaczy znam kilka chwytów, ale, jakkolwiek to zazwyczaj głupio nie brzmi, boję się grać. Wyczucie rytmu i takie tam mam, więc jak się do tego na poważnie zabiorę, to myślę, że wyjdzie, no ale na razie niekoniecznie.

 

Swoją drogą cudownie - od dwóch dni mam włączone myślenie i sobie diagnozę wystawiłam. Znowu. Fantastycznie, grr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, ja tez nie zaliczam sie do ludzi uzdolnionych muzycznie, ja poprostu kocham trzymac gitare i grac na niej cokolwiek, a czlowiek bez talentu ale z solidna praca osiagnie zawsze jakis tam zadowalajacy poziom. No wirtuozem nie bede ale ciesze sie z tego co mam.

 

aviska, moze zagramy duet do jakiegos kawalka Sabbatow? :mrgreen::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasacz, nawet bym wam zaspiewac nie mogła bo raczej nikt nie umie tego słuchac...mimo ze rzadko to robię wsrod ludzi ;) posłucham Twojej piosenki moźe zasne..

 

-- 28 paź 2012, 03:15 --

 

hasacz, szalec pod kołdrą :mrgreen: aż usne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, wiem, że nie powinnam. Ale po kolejnej rozmowie coraz bardziej wiele rzeczy mi się klaruje, chociaż jej cel był nieco inny. Cóż, trzeba się wreszcie wybrać do specjalisty i dostać normalną, rzetelną diagnozę. Ale dobra, nie będę marudzić ;)

Właściwie czemu nie śpisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×