Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, Nadal tkwisz w tym swoim grajdołku. Gdybasz, przewidujesz i to same czarne scenariusze. Z tego co ludzie piszą wyciągasz tylko te złe rzeczy tych dobrych nie zauważasz, jakbyś w ogóle ich nie dopuszczała. Doskonale Cię rozumie i nie tylko ja - bo mieliśmy podobne objawy. Wszyscy co Ci odpisują już to przeżyli ! Nie jest mi obce rzyganie, ból brzucha, palpitacje serca, duszności i ból za mostkiem że myślałam że to zawał, bóle głowy, kręgosłupa, bezsilność niemoc, czarna dziura i „jazdy” Ja i wielu forumowiczów już to przeżyliśmy. Odstaw swoje czarnowidztwo bo ono pogłębia Twój stan. Zacznij myśleć inaczej! Ty zakładasz z góry że Ci się pogorszy, nie powiedzie – dlaczego akurat Tobie miałoby się nie udać, dlaczego akurat Ty miałabyś nie wyzdrowieć? Dużo osób w tym także ja zmagamy się z chorobą latami. Trzeba zaakceptować taki stan bo nie ma innego wyjścia jeżeli chcesz z tego wyjść. To co teraz opisujesz to nie jest życie tylko wegetacja. Czas na zmiany. Wykupiłaś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, ja piszę bardziej ogólnie kochana min odnoszę się do twojego czarnowidztwa i ślepej upartości i trwaniu w tej wegetacji. Chcę żebyś zaskoczyła i coś zmieniła! Co się martwisz ZUSem już na zapas??? Wszystkim się martwisz NA ZAPAS!

a CO ... JESLI BABCI UROSNĄ WĄSY ???

 

ps. Leki wykupiłaś?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja 123, a ja tym razem pytałam ogólnie o prawne uregulowania dłuższych chorób...

 

Tak, wykupiłam leki, jutro zaczynam. Choć nie wiem, jak uda mi się wziąć rano PODCZAS jedzenia, jak ja w ogóle rano nie jem! A jak zjem, to rzygam! I jeszcze te 10 tabl. dziennie na żołądek! Musze sobie niemal gębę taśma zaklejać, żeby nie zwrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja 123, a ja tym razem pytałam ogólnie o prawne uregulowania dłuższych chorób...

 

Tak, wykupiłam leki, jutro zaczynam. Choć nie wiem, jak uda mi się wziąć rano PODCZAS jedzenia, jak ja w ogóle rano nie jem! A jak zjem, to rzygam! I jeszcze te 10 tabl. dziennie na żołądek! Musze sobie niemal gębę taśma zaklejać, żeby nie zwrócić.

 

Niech Cię ZUSy nie interesują i inne. Zrozum teraz Ty jesteś najwazniejsza dla siebie. Skup się nie na objawach i na przewidywaniu czarnej przyszłaości tylko na leczeniu. Zażywasz tranxene, pramolan i dajesz radę to i ten lek zażyjesz. jeszcze jedno Pramolan to tez psychotrop a z tego co się orientuję to Ci lekarz nie zalecił? Więc nie mieszaj już nic. Masz myśleć że ten lek zaskoczy i to własnie jest strzał w dziesiątkę! A nie a co będzie jak: on mi nie pomoże, jak on mi zaskodzi, jak po nim będę bardziej rzygać, jak będę miała większe jazdy, jak nie wstanę, jak i jak.... masz myśleć a co będę robić jak on mi pomoże i będę się lepiej czuła, co mam w planach zrobić miłego i fajnego dla siebie etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja 123, ja z czystej ciekawości pytałam o to, a nie z obaw, co będzie z pracą. Jak byłam u mamy jakoś wyszedł ten temat i gdybałyśmy sobie. Nawet panie z sąsiednich łóżek włączyły się do rozważań. Nic nie ustaliłyśmy, więc postanowiłam spytać tu. A ty mnie besztasz tak na dobranoc, buuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był gdzieś wątek o tym na tym forum ale nie w tym dziale, albo i w tym nie pamietam gdzie czytałem. A dzisiaj mam mega lazyyy day to jutro ewentualnie Ci moge znaleść. Ale z tego co czytałem nie ma co się łudzić że się dostanie jakieś świadczenia z racji nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, tam tylko o rencie, a mi chodziło raczej o długość zwolnienia. Normalnie przysługuje 180 dni, czy w przypadku chorób psychicznych więcej, czy też się trzeba starać o przedłużenie? A może mija termin i masz wracać do pracy, nawet jeśli nie możesz wstać z wyra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to napisałeś con ajmniej 5x :)

Ale twoje zmienne IP może nie pomóc bo można bloknąć Ci zewnetrzne IP twojego dostawcy więc nie sraj wyżej niż możesz. 8)

A ja od wczoraj słucham sobie płyty Donatana "RÓWNONOC". Wszystkie kawałki opowiadają o nas jako lud słowian ! Płyta mega! Jak ktoś lubi klimaty hip hopowe albo jest otwarty na różne gatunki to polecam! Szczególnie kawałki "Jestem stad jestem sobą" , "niespokojna dusza" !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×