Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Primavera, mozesz tez isc do psychiatry, doniesz leki, ktore pomoga Ci zniwelowac objawy.

 

-- 25 paź 2012, 15:38 --

 

omeeena, Kochana, a moze to jelitówka..wirus grasuje w powietrzu. Chociaz..ja z nerwów wywoływałam u siebie cala mase objawów fizycznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro jadę do psychologa, nie liczę na nic specjalnego.

omeeena, nie wiadomo jak dużo czasu minie zanim wyleczysz się z choroby. Dla mnie początki był najtrudniejsze, bo cały świat przewrócił mi się do góry nogami. Teraz już jestem przyzwyczajony do tego co jest i żadne objawy nie wywołują już takiego niepokoju.

Może wyleczysz się szybciej, a może czeka cię długa droga. Ważne żeby się nie załamywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to i tak nie mam czasu nikogo szukać bo przeprowadzken na głowie.

Muszę coś zjeść bo jestem od rana na serku i bananie.

Tak do tematu omeeena, i greeniwoszek, ja też miewam jadłowstręt, głownie rano, cofa mnie, jak zaglądam do lodówki to mnie odrzuca aż, rzuca mną nawet jak za mocno szalik ścisnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bvb, też mam problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego :/ Wcześniej czytałem średnio 1 książkę na tydzien, do tego sporo tygodników, dzienników, podręczników do szkoły, słowniki, itp., ogólnie kilka godzin czytania dziennie. Od jakichs 2 tygodnie czytam artykuły na necie, ale bardzo doskwiera mi brak błyskotliwości, mojego dawnego analitycznego umysłu i wszystko co czytam jest jakieś płytkie i nijakie. Czasem czytam, a za chwile nie wiem kompletnie o czym czytalem. To otępienie nie dotyczy tylko czytania-innych sfer zycia takze. Ogólnie jedyne co może mnie przyciagnac na dluzej to jakas gra na pc, ale po kilku dniach nasilają mi się objawy i znowu musze odlozyc to na kilka dni. Ogólnie dupa zbita w tym stanie...muzyka nie cieszy jak dawniej, na filmach i czytaniu trudno sie skupic, spotkania ze znajomymi nie bardzo cieszą,-zyje sie z minuty na minute. Jedynie w czym znajduje ukojenie to joga i medytacja.

Na początku mysłalem, ze mi sie mozg uszkodzil i wyladowalem na neurologii, pozniej zwalilem to na tarczyce i tez nic z tego nie wyszlo. Ostatecznie wybralem sie do psychiatry i juz kilka h po zazyciu przepisanych przez niego lekow poczulem sie lepiej o_O

 

Omeeena, łykam B8 bez konsultacji z lekarzem, powiem mu o tym w czasie nastepnej wizyty. Na początku truchlalem ze strachu przed lekami, a teraz popijam pernazyne łiskaczem...na szczescie dosc rzadko :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czasami gram w gry pc(fifa manager 11, tropico 4, duke nukem forever,FSX) ale nie jestem w stanie grac tak długo jak kiedys po pewnym czasie wyłączam je bo nie ograniam tego i jakos szybciej męczy wzrok, a Ty Zen w co grasz?

Ja jak jeżdże i załatwiam rózne sprawy na mieście i jest ich dużo to dostaje takiego nie ogara takie jakby oszołomienie kompletnie bez koncentracji i myślenia+ jakies małe lęki, tak jakby mi mózg utrudniał jak tylko mógl załatwienie spraw i zmuszał to siedzenia w domu no ale jakos na siłe daje radę bo nie które sprawy tylko Ja w firmie moge niestety załatwić:/

Primavera idź koniecznie do psychiatry, szkoda się męczyć no i tez psychoterapia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest taka, że przegrzebałam internet, ogarnęlam namiary na prywatnych psychiatrów najtaniej jak tylko mogłam, i jak za 2 tygodnie na NFZ znowu mnie odprawią to dzwonię i się umawiam i tyle no. A na razie Persen + silna wola i dam radę może jakoś.

Nie będę już dziś pisać bo w sumie wkurzona jestem tym dzisiejszym dniem. DUPA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×