Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

56 stron tematu, pora na małe resume:

 

Kobietki są fajne, a faceci to chuje.

ale większość kobiet potrzebuje tego ch.ja do życia. ;)

Całego? Chyba żartujesz?! Co najwyżej zawartości ,aby móc przedłużyć gatunek.

 

 

p.s.Niech się sami po tyłkach klepią....

.....zresztą robią to już coraz częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie te czasy, gdzie kobiety były potrzebne w domu, przy sprzątaniu, gotowaniu i dzieciach. Teraz kobiety zmieniły styl życia i prowadzą swoje działalności, mają pełno spraw na głowie i nie dają sobą pomiatać facetom, a ja to w zupełności popieram. Kobiety muszą mieć swoją godność i swoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety muszą mieć swoją godność i swoje zdanie.

Dokładnie

chociaż ja odstawiłam na bok karierę zawodową i zostałam kurą domową, na razie dobrze mi z tym

a faceci eeech... młodociani patrzą na starsze nawet o ćwierć wieku starsze

dzieci na ładną buzię

gimbaza toooo oho no niewyżyci wiadomo, "chcem a nie mogem"

potem jest ten rozsądny wiek he he i sie wybiera partnerke życiową, niekoniecznie przez pryzmat dupy, tu zresztą ginie najwięcej godnych uwagi samców

potem to już zostają znowu młode cycki, bo: 1 równolatkom nie ma facet już czym zaimponować 2 ma czym zaimponować np. kasą a mlłode piękne lubią nowe jeansy

aaale to są tylko moje wywody pewnie sie mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie te czasy, gdzie kobiety były potrzebne w domu, przy sprzątaniu, gotowaniu i dzieciach. Teraz kobiety zmieniły styl życia i prowadzą swoje działalności,

Co nie przeszkadza im nadal gotowac, sprzatac i zajmowac sie dziecmi. Kobieta to urzadzenie wielofunkcyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale już coraz rzadziej jest tak, że kobiety siedzą w domu i czują się przytłoczone, ściśnięte. Po jakimś czasie, przynajmniej niektórym kobietom takie życie rodzinne zaczyna się nudzić i one chcą od życia czegoś więcej. Ja to doskonale rozumiem, bo jak tak ciągle siedzi się w domu, przy dzieciach, to coś takiego zawsze po pewnym czasie zacznie się nudzić i pojawiają się inne oczekiwania...Popieram kobiety, które mają własne zdanie, nie godzą się na pewne sprawy narzucane przez facetów i mają swoje granice. Nawet w małżeństwie już tak jest, że kobiety nie są własnością mężów, mimo związku i dzieci i tak powinno być. Nie może być w związku tak, że jest ograniczenie do wolności, że nie ma własnej przestrzeni. Gdybym ja miał żonę (czego bym chciał) to ona mogłaby robić, co chciała (oczywiście żadnej zdrady, romansów, niewierności), ale miałaby prawo do swojego czasu, do swoich zainteresowań, do swoich planów, bo ja rozumiem pojęcie "normalnego związku", mimo że jeszcze nie byłem w związku. Poza tym ja nie lubie się do czegoś przymuszać, kogoś do czegoś zmuszać.

 

-- 24 paź 2012, 12:45 --

 

Ja zawsze byłem za kobietami i zawsze popierałem je w pewnych sprawach, bo rzeczywiście kobiety maja sporo racji w róznych sprawach. One raczej nie lubią ograniczeń, stawianych przez facetów i bardzo dobrze, że temu się sprzeciwiają. Dlatego coraz więcej związków cierpi, bo tam dwie strony chcą po swojemu, nie ma zgody w prostych, życiowych, codziennych sprawach, co powoduje, że dochodzi do rozstania, ale nie zawsze. Niektórzy ludzie dochodzą do porozumienia i jakos się zgadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 wiem coś o tym siusianiu :D dlatego po 2 latach postanowiłam wrócić do pracy aby mieć przynajmniej 30 min przerwy tylko dla siebie ;)

Bardzo dużo pracowałam, praktycznie dziecko wychowała mi niania- niestety, aż któregoś razu wróciłam do domu i doszłam do wniosku że nie znam synka... moje małżeństwo też praktycznie nie istniaje... coś musiałam zmienić. Odeszłam z pracy, było w sumie kilka powodów, m.in. choróbska aaale i chęć zbudowania prawdziwego domu. To było pare miesięcy temu. W tym czasie jeszcze chwilke popracowałam na całkiem niezłym stanowisku... aaaale i tak odeszłam. Teraz dochodzę do siebie, szukam siebie. Czasami jednak mam ochote wrócić do pracy i nie prosić starego o pieniądze, taka mała chora ambicja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale nie wszystkie kobiety. Ale po jakimś czasie do codziennego życia zaczyna wkradać się monotonia, nuda, bo okazuje się, że takie kobiety nie mają żadnych przyjemności w życiu, żadnych wyjazdów, bo muszą siedzieć z rodziną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo okazuje się, że takie kobiety nie mają żadnych przyjemności w życiu, żadnych wyjazdów, bo muszą siedzieć z rodziną.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie zeby miec rodzinne wyjazdy i przyjemnosci. Zreszta gdybym teraz miala dziecko zupelnie inaczej bym to zorganizowala. Kiedys bylam mloda i glupia i wpajano mi swietosc matki polki ktora poswieca sie dla rodziny a jak pomysli o sobie to jest egoistka i na rodzine nie zasluguje ( slowa mojej matki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w zwiazku trzeba myslec o patnerze, rodzinie i o osobie, faceci myśla przeważnie o sobie rodzine maja gdzies, wiekszosć moich znajomych mowi ze ojciec u nich w domu był a jkaby go nie było a kobiety za bardzo o rodzinie a o sobie zapominają, trzeba wyposrodkowac wtedy jest dobrze,ale do tego trzeba być mądrym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w zwiazku trzeba myslec o patnerze, rodzinie i o osobie, faceci myśla przeważnie o sobie rodzine maja gdzies, wiekszosć moich znajomych mowi ze ojciec u nich w domu był a jkaby go nie było a kobiety za bardzo o rodzinie a o sobie zapominają, trzeba wyposrodkowac wtedy jest dobrze,ale do tego trzeba być mądrym

 

 

tahela Nie zgodzę się z Tobą kobiety często zapominają o tym ,że ten facet którego nie ma w domu myśli o rodzinie i partnerze pracując i zapewniając rodzienie byt , normalne funkcjonowanie itp. Nie wyobrażam sobie zamiany funkcji , owszem są różnego rodzaju sytuacje gdzie partnerzy musza się uzupełniać i pomagać sobie w dniu codziennym ale nazywanie tego tak jak Ty to ujełaś ,że Ojciec był w domu ale tylko ciałem jest nie na miejscu.

Z resztą kluczowym rozwiązaniem dla każdego związku jest budowanie relacji i uzupełnianie się w codziennych obowiązkach , facet musi do tego dojrzeć aby to zrozumieć.

Podsumowując wątek , a właściwie sens znaczenia wątku , uważam ,że to zwykły stereotyp który będzie jeszcze długo funkcjonował nie mający nic na znaczeniu , Mnie osobiście Ciszy przemania facetów jak i zarówno kobiet , uzupełniających się w dniu codziennym , w zawodach które dotychczas były przypisywane tylko dla mężczyzn , miło zobaczyć kobiety prowadzące swoje biznesy , kierowców ciężarówek , autobusów , i facetów którzy odbierają dzieci z przedszkola , facetów w kuchni piczących ciasta lub chleb , coś zaczyna się budzić w tym narodzie i każda z płci może polegać na sobie.

To tyle ,ale się rozgadałem.. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

facet musi do tego dojrzeć aby to zrozumieć.

oby zanim splodzi dziecko

obawiam się że jakby tak miało być to bardzo niewiele dzieci by się rodziło a świat by w przyszłości wyginął.

Najwięcej dzieci rodzi się w krajach, środowiskach gdzie mężusie mają w dupie rodzinę zajmują się głównie wojaczką, zabawami, przestępstwem, piciem czy modlitwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy facet ma takie ideologiczne poglądy : rodzina, dom, wakacje... żeczywistość jest niestety inna (tak mi sie wydaje) ponieważ rozczarowuje. Ta piękna kobieta staje sie starą szmatą zamiast drzwi, a facet hoduje brzuch i przy tv zastanawia sie co by tu zrobić. Chodzi mi o to,że codzienność przytłacza.. nieważne co sie robi ile zarabia... i tak będzie źle. Jeśli chodzi o podział na rzeczy męskie i kobiece... to bez znaczenia, bo nawet dyrektor dużej firmy okaże sie np. katem a kobieta która zarabia i ostatkiem sił prowadzi dom i tak usłyszy że jest nic nie warta bo mogłaby jeszcze robić laskę rano. Ciągle mężczyźni chcą więcej, a po prostu kobiety czują sie niedoceniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , ze skrzeczaca rzeczywistośc jest w stanie dobic każde uczucie. W pracy kołowrót, w domu obowiązki, po kilku latach nawet najatrakcyjniejsza partnerka czy partner staje sie kims tak spowszedniałym, że prawie sie go nie zauważa. Ale nikt nie jest ślepy, zauważa sie innych przedstawicieli płci przeciwnej. I zaczyna sie myślenie: dobrze tam, gdzie nas nie ma... wtedy nadchodzi rozgoryczenie i rozczarowanie... pewnie to sie manifestuje wzajemnymi pretensjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że ludzie pewni siebie i bardzo dostosowani i zaradni życiowo bedąc w związku małżeńskim nie bardzo zastnawiaja się nad swoimi relacjami miedzy sobą, dopuszcają zdrady np. w pracy. Wszystko sie u nich dzieje tak szybko i intensywnie, że nie zauwazają uczuć drugiej osoby- bo nie chcą, albo nie czują takiej potrzeby. Najbardziej cierpią na tym ich dzieci, chyba, że są takie pewne siebie jak ich rodzice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że ludzie pewni siebie i bardzo dostosowani i zaradni życiowo bedąc w związku małżeńskim nie bardzo zastnawiaja się nad swoimi relacjami miedzy sobą, dopuszcają zdrady np. w pracy.

Heh, osoba pewna siebie najczęściej nie boi sie też ryzyka, wierzy, że nawet jak zdradzi, to wszystko sie jej upiecze :arrow: nie wyda sie, a nawet jeśli to partner/ka przebaczy .... a jak nie przebaczy, to zawsze można znaleźć sobie kogoś nowego, lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×