Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem właśnie piosenki New Religion zespołu Duran Duran i zastanawiam się co zrobić żeby nie bać się karzącego Boga Ojca, z racji że zmieniłem światopogląd i od 4 lat "nie chodzę do Kościoła", jestem jakby jedną nogą tu a drugą tam: bardzo uciążliwe- coś z tym trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Dawno wykończonego nie było.

2) Jedzie ktoś z forum na Poznań Game Arena? Można by razem w coś pograć na konsoli/komputerze.

3) miało być trzecie stwierdzenie, ale nic nie mogę wymyślić

 

PS O wiem trzecie pytanie może być o zespół Duran Duran, lubi ktoś? Właśnie leci na moim komputerowym odtwarzaczu i muszę powiedzieć, że fajna muzyka. Każda piosenka ma coś w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiowałem Mechanikę i Budowę Maszyn, ale byłem dość wypalony i kiepsko mi szła nauka, poza tym pogorszył mi się stan zdrowia. Na jakiś czas pojechałem do szpitala, a potem stwierdziłem że zrobię sobie przerwę, nic na siłę.

 

Za dwa lata jeśli wszystko pójdzie OK, prawdopodobnie wrócę na studia. Może właśnie na mechanikę. Tylko że prędzej na Wydziale Maszyn Roboczych i Transportu w PP. Ciekawy kierunek, bo daje dobre spojrzenie na cały świat techniki, do tego nie ma większych problemów z pracą. Mam już trochę książek tematycznych w domu i tak na nie patrzę i szkoda mi że leżą bezużytecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś spokrewniony z budownictwem?

Tyle ciekawych kierunków jest na politechnikach, że jest w czym wybierać. Każdy kusi, będę musiał się poważnie zastanowić. Czas sprawić, żeby science-fiction stało się rzeczywistością. :pirate:

 

Jakbym pod postami dawał tytuły piosenek, to do tego pasowałby "Passion" Roda Stewarda. Jak tracę pasję w tym co robię, to mogę sobie go puścić i jest szansa że mnie on podbuduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×