Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wytrzymuje....


aannaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio mam wiele problemów z moim partnerem- nie dogadujemy się. Martwi mnie to wszystko ponieważ jestem w ciąży i boję się że go stracę. Z tego powodu dostaję tak mi się wydaję depresji nie chce mi się jeść płaczę zamykam się przed innymi ludzi. Staram się jak mogę by polepszyć nasze relacje ale mi nie wychodzi. Co powinnam robić? Rozstać się z nim czy walczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aannaaa, witaj na forum! Napisałaś, że nie dogadujecie się razem z partnerem - co to dokładnie oznacza? Zdaję sobie sprawę, że obawiasz się, że poprzez kłótnie i nieporozumienia możesz stracić partnera, możecie się od siebie oddalić. Twoje kiepskie samopoczucie, przygnębienie nie musi być jednak konsekwencją nieporozumień z partnerem. Być może to skutek hormonów w ciąży, być może depresja - przez Internet nie da się postawić diagnozy. Napisałaś, że starasz się naprawić relacje z parterem. Ale to nie tylko Ty masz się starać. O jakość związku powinni dbać i ona, i on. Kondycja Waszej relacji zależy od wzajemnych starań. Nie może być tak, że Ty dwoisz się i troisz, by dogodzić partnerowi, a on nie robi nic albo tylko niewiele. Jak konkretnie dbacie o Wasz związek? Czy rozmawiacie ze sobą? Jak rozmawiacie? Czy macie czas dla siebie? Jak wygląda Wasz dzień? Jak wygląda Wasza sytuacja życiowa? O co się najczęściej spieracie? Jak wyglądał Wasz związek, zanim zaszłaś w ciążę? Czy było lepiej? Jest zbyt dużo pytań i zbyt dużo niewiadomych, by cokolwiek radzić konkretnego. Zachęcam Cię, byś zajrzała pod poniższy link: http://portal.abczdrowie.pl/jak-sie-klocic. Mam nadzieję, że przeczytanie tego artykułu da Ci do myślenia i skłoni do refleksji. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×