Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mara_, Dlaczego lubisz być sama ? podpowiedz może wyciągne coś dobrego z tego odczucia ? Ja np. nie potrafię funkcjonować będąc singlem , dopiero kobieta wyzwala we Mnie poczucie wolności , i chęc funkconowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu, a czy ja napisałam, że lubię być sama?:)

 

virgo21, no jeśli sama na siebie kładziesz krzyżyk... Jak ktoś nie chce nic zmieniać, to znaczy, że jest mu dobrze tak jak jest. No nie widzę innej możliwości, ewentualnie lenistwo, ale to potem bez sensu narzekać, że jest tak strasznie do dupy, skoro nie raczymy zrobić nic, by odrobinę to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Zadziała tylko wtedy kiedy Virgo21 będzie konsekwentna w swoim działaniu. A takie sytuacje czasami dają dużo do myślenia u facetów.

Proszę Cię...

W najlepszym wypadku zmieni się na jakiś czas żeby dała mu spokój, a jak poczuje że burza minęła to wróci do swoich wygodnych zachowań. W najlepszym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie jest typem ktory zrobi cos dla swietego spokoju tylko twardo upiera sie przy swoim i koniec. Ja prowokuje kłotnie i zawsze to jest moja wina, ale on moze mi mówic ze zle sie ubieram, ze jestem za gruba chodz nie jestem i ze obgrzam paznokcie wiecznie to samo, a jak dzwoni to gada prawie ciagle o swojej pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×