Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Psychoterapia to proces leczenia duszy, w najprostszym ujęciu. To często długoterminowa kuracja pozwalająca podjąć refleksję nad sobą i ma być siłą do zmian w naszym życiu. Psycholog; masz na myśli poradę psychologiczną ?

o kurde, jezeli psychoterapia na tym polega, to ja chyba wlasnie cos takiego potrzebuje... Nawet niewiedziałem ze istnieje taki rodzaj terapi,tzn slyszalem o psychoterapi ale myslalem ze tocos innego... Dzieki,poszukam w Krakowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być aktywny dzień, niestety dowiedziałem się od rodziny, że się opuściłem bo nie jestem na etapie kończenia studiów. Gdybym nie zachorował, byłbym prawdopodobnie jednym z największych kujonów i prymusów na uczelni. Na szczęście los chciał inaczej i chciał mi pokazać inne wartości w życiu niż rywalizacja, wyścig szczurów i bezmyślne chłonięcie przemyśleń innych ludzi. Może to górnolotnie brzmi, ale przekreśliłem pewne swoje cechy "przed chorobą" i staram się bronić pewnych zasad. Całe szczęście, że nie oberwało mi się, że nie chodzę już do Kościoła. Jakąś ripostę bym przyszykował, ale to nic przyjemnego być niezrozumianym przez najbliższych.

 

Z pewnością są tu osoby które rozumieją moje położenie, docenia się tylko zewnętrze osiągnięcia, szkoda że nikt nie zauważa mojej wewnętrznej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, my zauważamy i to jest piękne,że dzięki chorobie sami potrafimy odkryć inne wartości życia niż ogól ludzi jestesmy wrazliwsi,piekniejsi wewnatrz.To że otoczenie nie rozumie coż

nie przezyli tego nie rozumieją raczej nie oczekuj za wiele od ludzi w kwestii zrozumienia choroby.Sama na to dawno już machnęłam ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×