Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

rzadko mam sny a jak mam to raczej nie pamiętam. Śniło mi się, że Alan,mój najmłodszy siostrzeniec wypadl by z balkonu. Dziwne patrzylem na niego jak idzie SAM i byly otwarte dzwi ale balkonu nie było. I tak się zapatrzyłem że ledwo zdażyłem zamknąć dzwi

 

-- 19 paź 2012, 09:04 --

 

obudziłem się krzycząc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość, że ktoś może być we mnie zakochany i że sprawa może mi się wymknąć spod kontroli, jeszcze pogorszyła moje dzisiejsze lęki i pogrążyła w depresji, Boże uchroń... Nie chcę nic z tych rzeczy, nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość, że ktoś może być we mnie zakochany i że sprawa może mi się wymknąć spod kontroli, jeszcze pogorszyła moje dzisiejsze lęki i pogrążyła w depresji, Boże uchroń... Nie chcę nic z tych rzeczy, nie teraz.

no patrz, jakie życie jest...wielobarwne

Ja mam podobne objawy ale przez to ze nigdy nikt sie we mnie nie zakocha :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela..to nie jest moj ulubiony dzien tygodnia. W niedziele zawsze sie źle czuje. Wciaz brak pracy..co za tym idzie-rosnaca frustracja...ta bezczynnosc i bezradnosc nie pomaga mi uporac sie z nerwica grrrr. Chcialabym czuc sie potrzebna..chcialabym robic cos co ma sens. Mam dosc swojego mózgu i jego natrectw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×