Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wycieczka rowerowa - trójmiasto i nie tylko!


PoznacSiebie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na spotkaniu gdyńskiej grupy zaproponowałem wycieczkę rowerową i spotkało się to z ciepłym przyjęciem. Motywowany tym postawiam założyć nowy temat, aby każdy mógł zaproponować termin i trasę wycieczki. Nie ukrywam że rozmowy toczyły się o półwyspie helskim. Co o tym sądzicie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wyprawa sie udala / doszla do skutku? Ja tez uwielbiam moje 2 pedaly (myslcie o czesciach rowerowych i tylko) i z mam juz zaliczona taka wyprawe z moja ex. Jestem z poza trojmiasta ale to zaden problem w pociag 2 godz i jestem. Zreszta teraz chyba bede jezdzil na wizyty albo nawet sobie jakis pokoj wynajme na ten czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że wątek już dawno umarł.

 

szaleniec, nie, wyprawa nie doszła w końcu do skutku. Teraz to już pewnie nie dojdzie bo za zimno trochę, ale są śmiałkowie którzy jeszcze jeżdżą w temp. 12C jak ja czy Carlosbueno. Mam nadziej że się mylę i zrównam się na ścieżce rowerowej z takimi osobami jak Candy14, czy pannaAlicja,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie chcecie jechac i ile to moze czasu zajac? Ja pojechalem na Hel z Wladka to tam nocowalem i nastepnego ranka byl powrot.

Ja z wielka checia ale jak dluzsza trasa to bede musial zalatwic nocleg w Oliwie bo nie mam powrotu do siebie po 19-tej. Dlatego to musi byc pewniak zebym dolaczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×