Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

sama siebie wkurzam, że nie potrafię się jakoś ogarnąć, wziąć w garść i iść na przód. Ugrzęzłam w przeszłości i kroku na przód nie potrafię zrobić. Plecami zwrócona do przyszłości, chciałabym się cofnąć w czasie i choć bezsens mych pragnień jest dla mnie oczywisty, nie potrafię ich zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a_l_e_x, Chłopie, a mnie irytuje Twoja postawa. To Ty masz problem z takimi tematami , a nie reszta forum i chcesz jeszcze z nas zrobić tych złych. Rada jest prosta, nie czytaj ,napisano to już sto razy. U mnie np czytanie o objawach nakręca lęk, może też powinnam zabronić ludziom opisywać jak się czują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że jestem gotowa się pociąć. jak tylko wyjdzie brat z domu, tylko na to czekam. jestem gotowa przekreślić całe moje staranie. nie robiłam tego 3 miechy, widocznie za długo. niestety nie wytrzymam do jutra do terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zamieszanie.

zrobię sobie przerwę od forum.

będę odpowiadał na PW, o ile kogoś obchodzę.

jakie zamieszanie? zwyczajnie ludzie się wypowiedzieli a ty zaraz się chowasz, uciekasz. Czyżbyś był tak bardzo zakompleksiony? Nie chowaj głowy w piasek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, to przyjdzie z czasem. Kiedy pozałatwiasz wszystkie swoje zdrowotne sprawy, psychika też uspokoi się. Ja mam to szczęście, że oboje z Mężem mamy podobne potrzeby, cele, rozumiemy się. To jest niezbędna baza, by uzyskać harmonię i przyzwoity poziom emocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiolu. Ma problem, ale czy ty go nie masz????. Każdy ma jakiś problem i forum powinno się liczyć z każdym użytkownikiem.... Dlaczego odrazu na niego najeżdzacie?? Nie wiecie co to są natręctwa? czy jakoś tak to sie pisze

 

-- 17 paź 2012, 19:52 --

 

jak przed czymś uciekasz to będziesz potrafil/a nie patrzeć na to co widzisz??? ja tak nie potrafie..... Nie miejcie do niego pretensjii...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, Chyba nie zrozumiałeś. Oczywiście ,że każdy z nas ma problemy i po to między innymi tu jesteśmy. Tylko jak sobie to wyobrażasz? Mamy zmienić całe forum, bo ktoś nie akceptuje pewnych tematów? Czy właśnie ta osoba powinna zrobić coś ze sobą i dostosować się do ogółu? A moje odpowiedzi na pewno nie były najeżdżaniem na nikogo. Wręcz przeciwnie, chciałam mu coś uzmysłowić.

 

-- 18 paź 2012, 13:29 --

 

 

jak przed czymś uciekasz to będziesz potrafil/a nie patrzeć na to co widzisz??? ja tak nie potrafie..... Nie miejcie do niego pretensjii...

 

myślisz ,że od wszystkiego da się uciekać? Nie lepiej stawić czoła wrogowi i go oswoić, albo pokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, mnie niektóre tematy stresują tak, że jak je widzę serce zaczyna walić jak oszalałe. Ale to znaczy, że ze mną jest coś nie w porządku a nie z forum. To znak, ze z pewnymi rzeczami sobie nie radzę i należałoby coś z tym zrobić. Przecież nie da się nałożyć cenzury, bo musiałaby dotyczyć całej naszej rzeczywistości, nie tylko forum. Zewsząd atakują nas niechciane bodźce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam się ja sama. Nie mogę już ze sobą wytrzymać, ale nic nie można z tym zrobić.

 

Co do robali to ja ostatnio chciałam schować nieużywaną od dłuższego czasu huśtawkę córki z balkonu, ale zrezygnowałam, bo okazało się, że zgromadziło się tam kilka pająków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedronki zjadaną mszyce.

stąd śmiały wniosek: gdyby nie ta zauważalna plaga biedronek (którą i ja dostrzegam), to by nas wkurzały mszyce.

 

nie wiem czemu biedronki kojarzą mi się z dowcipem:

pani na lekcji

patrzcie dzieci, pająk je biedronki (...) Jasiu masz jakieś pytanie? - tak, co to są "dronki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×