Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzień dość mieszany. Przeryczałam pół dnia, ale drugie pół minęło mi nawet dobrze. Posprzątałam, zrobiłam pranie, wyszłam na zakupy, zajrzałam do notatek... Niestety wiem doskonale, że ten napływ energii jest spowodowany jedynie nadzieją na spotkanie z nim.

 

-- 17 paź 2012, 18:09 --

 

Ach, i największe wydarzenie dnia - wyprowadziłam na spacer buty, do których nie mogłam się przekonać od czterech lat, bo mają dla mnie za wysoki obcas. Jestem z siebie dumna i wyglądałam pięknie :D Gdy tylko nie traciłam równowagi i nie potykałam się o płyty chodnikowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex, też tak miałem ostatnio na uczelni. Na szczęście tego samego dnia nadarzyła się druga okazja ku temu, no i ją wykorzystałem. W życiu nie chodzi o to, żeby nie popełniać błędów, tylko o to, żeby ich nie powtarzać. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, żeby dostać się do mego psychoterapeuty, na terapię finansowaną z NFZ, potrzebne skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

skierowanie to mogę dostać od: (1) lekarza pierwszego kontaktu, bądź (2) lekarza psychiatry w placówce państwowej, gdzie w kolejce na wizytę trzeba czekać min. 3 miesiące.

przed wizytą u lekarza trzeba pobrać RMUA z kadr w miejscu pracy.

 

obecnie brak mi mobilizacji ku temu, by poczynić jakikolwiek krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, żeby dostać się do mego psychoterapeuty, na terapię finansowaną z NFZ, potrzebne skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

skierowanie to mogę dostać od: (1) lekarza pierwszego kontaktu, bądź (2) lekarza psychiatry w placówce państwowej, gdzie w kolejce na wizytę trzeba czekać min. 3 miesiące.

przed wizytą u lekarza trzeba pobrać RMUA z kadr w miejscu pracy.

 

obecnie brak mi mobilizacji ku temu, by poczynić jakikolwiek krok.

 

RMUA wystawia księgowość praktycznie od ręki powinna Ci to zrobić. Lekarz rodzinny tj pierwszego kontaktu przyjmuje w ten sam dzień chociaż z powodu czasu grypowego to może się wydłużyć max do jakiś 2-3 dni czekania. Z psychiatrą nie wiem gdzie mieszkasz ale widziałem osoby które przychodziły bez umawiania się pod gabinet i pytały czy ich przyjmie doktor jeszcze dzisiaj i w 90% odpowiedź była tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×