Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj lepiej troche choc mnie troszeczke łepek boli bo wczoraj wpadł do mnie kumpel na mecz i wypiłem 2 piwka(tak wiem, że nie powinienem). Dzisiaj skończyłem miesięczna dietę niskocukrową więc wreszcie sobie pozwolę na jakiś słodki deser:)

Zen wejdź jak możesz do mnie na temat ze wzrokiem bo mam tam pytanie do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, Ziomku, czemu góry na Ciebie tak podziałały? Ja własnie zawsze w górach się czuję zajebiście, żadnego niepokoju, ani nic. Jedno z nielicznych miejsc, gdzie wewnętrzny niepokój spada do zera.

Powiem Ci że w góry jeżdżę co roku od niepamiętnych lat. To był pierwszy wyjazd odkąd mnie zaatakowała nerwica. Ja również jak Ty, po pieszych wędrówkach, widokach, zmordowaniu, innym jedzonku itp czułem się wyśmienicie, zrelaksowany i mimo tego że zdobywanie szczytów nie jest łatwe zawsze wracałem z gór megaaa wypoczęty mogłem oddychać pełną piersią. Ale najwidoczniej moja psycha coś sobie ubzdurała że jednak nie! no i chodząc wczoraj po górach mimo tego że zmokłem calutki nawet majtki :mrgreen::mrgreen: wydawało mi się że będzie spoko, ale kiepska pogoda + myśli że mój profesor w te wakacje miał zawał w górach + że nie mam aspiryny w razie zawału przy sobie + że moja Luba rzadko jest w górach i nie będzie precyzyjnie powiedzieć gdzie aktualnie jesteśmy TOPRowi + że TOPR nie zdarzy mnie uratować bo była kiepska pogoda i że nie będą mogli wylądować spowodowało to że miałem duszności, lęk, płacz, przerażenie że umrę na szlaku i ciągłe mierzenie pulsu :why::why::why:

 

PS. a tak bardzo nie chciałem zjebać tego dnia, bo ostatnio zjebałem przez lęki swojej dziewczynie dzień urodziń zamiast się cieszyć to przed imprezą ciągle miałem lęki i chore myśli : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy się porzygam, czy pęknie mi łeb, czy dostanę ataku.

Mamę szykują na tomografią i może w końcu znajdą przyczynę jej gorączki.

Jak się okaże, że wróciła historia sprzed 11 lat, to ja nie przeżyję!

Boże, błagam, niech to nie będzie to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, ahhh ten ciąg przyczynowo skutkowy nerwicowy :P skąd ja znam te jazdy. Też potrafię czasem w głowie ułożyć sobie tak sprawnie różne historie, które składają się idealnie w jedną całość pod nazwą zawał. Jak jechałem na sylwestra 2011/2012, który obywał się w wiosce, w domku mojego kumpla W LESIE! LAS! WIOSKA! Jak dostanę zawału a wszyscy będą pijani, to kto wezwie pogotowie?! Przecież ja nie potrafiłbym wytłumaczyć jak dojechać, poza tym ta pipidówka jest daleko, że nigdy w życiu nie zdążą dojechać i bankowo umrę. Co z tego, że byłem świeżo po badaniach serca, które wykluczyły jakąkolwiek dolegliwość. Lęki były nie do zniesienia. Na szczęście poratowałem się wtedy aż dwoma Lorafenami, który dały ulgę i jakoś wytrwałem do następnego dnia. Alkoholu rzecz jasna nie tknąłem. Najgorsze przywitanie Nowego Roku z jakim miałem do czynienia do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

secretladykkk, kto jest w Twoim awatarze? :mrgreen:

Tukaszwili takie scenariusze są właśnie najgorsze.... oczywiście jak wszedłem do schroniska gdzie było dużo ludzi, TOPR spokojnie by mnie znalazł to nawet nie pamietałem że miałem lęki czy coś :roll:

omeeena może idź do lekarza po coś mocniejszego jak nie dajesz rady na tym i źle się czujesz. Nie zawsze jest tak że da się ustrzelić odrazu lek, tak samo jak z lekami na serducho. Spokoju Ci życze i wewnętrznego wyciszenia :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wszedłem do marketu i zauważyłem, że juz mnie tak wszystko nie razi i się nie rozmazuje ale jak zacząłem o tym myśleć to zaraz zaczęły mi się nasilać objawy też pewnie tak macie, że jak o tym mocno myślicie to się zaraz nasila.

 

Zen czym różni sie rezonans magnetyczny przysadki mózgowej od od rezonansu magnetycznego głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MRI głowy to ogólne badanie mózgu, a ja miałem na możliwie najbardziej szczegółowe badanie tylko jednego miejsca. Przy ogólnym badaniu jest chyba mniejsza dokladnosc, ale głowy nie dam :D

A co do autosugestii: wcześniej nie miałem szumu w uszach, ostatnio sie naczytalem na forum i momentalnie szum się pojawił o_O. Powiedziałem sobie, że to śmieszne i ulotnił się po kilku sekundach o_O"" :!:

 

A tak z innej beczki-jaki wynik typujecie? Ja 1:1 albo 2:1 dla którejś z drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×