Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj razem ze sleepwalker wydumałyśmy następne spotkanie :mrgreen:

 

niedziela [14.10.], godzina 18, SHISHA PUB [róg ulic Pocztowej i Jagiellońskiej]

 

spróbuję dziś zarezerwować nam stolik :yeah:

swoją drogą, to się rozpędziliśmy z tymi spotkaniami. trzeba będzie się zalogować potem na jakimś forum AA :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarezerwowałem nam stolik, więc to już oficjalne ;] w ustronnej części lokalu, oddzielony od reszty. będziemy mieli miło, cicho (sucho) i przytulnie :mrgreen:

 

edit: i musimy, tak się dowiedziałem, nabić rachunek na minimum 75 zł. to warunek rezerwacji.

 

weź kupony! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

z chęcią bym się spotkał z naszą wesołą ekipą :) jeszcze w tym tygodniu, jeśli można. Propozycje:

- Ktoś mówił o sushi i innych takich japońskich rzeczach - piątek i sobota

- Kino w czwartek za 10zł + 3*Kinder Bueno (http://multikino.pl/pl/Promocje/Bueno-Czwartki/)

- Domówka u mnie w piątek (małe mieszkanko 2pok na Pomorzanach)

- Kręgle w Galaxy w promocji (http://www.sweetdeal.pl/deal/Szczecin/miesiacstudenckichcenzbierzswojadruzyneiruszajcienator32zlzamias?redirectUrl=deal%2FSzczecin%2Fmiesiacstudenckichcenzbierzswojadruzyneiruszajcienator32zlzamias%3Futm_medium%3DAffiliateAPI%26utm_campaign%3DGrupeo_216932%26utm_source%3DGrupeo%26aflId%3D1184&utm_source=Grupeo&utm_medium=AffiliateAPI&utm_campaign=Grupeo_216932&aflId=1184&showSplashPopup=true)

Nie będzie mnie od soboty o 15 do niedzieli po południu. Mam nadzieję, że coś zorganizujecie, kiedy będę tu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji muszę się was poradzić co do jakiegoś dobrego terapeuty w naszym cudnym mieście, bo nie wiem co ze sobą zrobić :<

sama jestem średnio obeznana z tych na NFZ. ale jak leżałam na Broniewskiego, to tam poznałam panią Monikę Niedźwiedzką, z którą dobrze mi się rozmawiało, ale to było tylko jedno spotkanie, więc jedyne co oceniam, to wrażenie, jakie zostawiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłbym najbardziej za domowka... Mogę zaryzykować :)

Tak więc sleepwalker, zielonawitolda, kefas - jesteście zainteresowani?

Tak poza tym, to jutro idę na "jesteś bogiem" w multi o 1730 - jak ktoś chce się dołączyć, to mogę załatwić bilet za 10zl,ale trzeba wcześniej napisać do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×