Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

mnie dzisiaj oskarżyli o podrobienie podpisu w urzędzie skarbowym(dostałem gotowa umowe od handlarza na zakup auta z niemiec którą podpisałem, a podpis neimca okazał sie podrobiony) i sprawa idzie do prokuratury, znowu świat mi się zawalił i do tego ojciec powiedział mi pare nie miłych słów na koniec dnia, ku**a akurat wszystko co złe dzieje sie wtedy kiedy mam zawansowaną nerwice, wszystkie objawy mi się nasiliły, chyba nigdy z tego bagna nie wyjde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po rozmowie z mądrą i doświadczoną osobą.

muszę pomyśleć nad tym, co mój nowy temat pracy na podstawie norm ISO/IEC wniesie nowego dla firmy, z wykorzystaniem przygotowanej przeze mnie wcześniej aplikacji.

 

teraz chciałbym... poświęcić czas na medytację. znając siebie... to z pewnością będę się zastanawiał, jak to jest, że niektórzy dostają "z góry" dar manipulowania innymi.

mi taki dar nie został dany...

nikt nie chce mnie słuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb, podobno nieszczęścia chodzą parami. Ja bym raczej powiedział, że stadami :? . Tez miałem niezłe coco-jambo w okresie największych "jazd": zmiana auta, kradzież dokumentów, problemy ze studiami, pracą.

alex, medytacja fajna rzecz, ale dorzuciłbym do tego też jogę-bardzo odpręża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś na jawie (ponoć) chodziłem z książką w ręku. książce było na tytuł "Stąd do wieczności".

http://pl.wikipedia.org/wiki/St%C4%85d_do_wieczno%C5%9Bci_%28powie%C5%9B%C4%87%29

nigdy tej książki nie czytałem; jedynie widywałem brzeg książki z tytułem przechodząc obok rodziców biblioteczki.

wtajemniczając się w fabułę, zastanawiam się, czy to zbieg okoliczności, czy też... jakieś podświadome pokazanie mi mego konfliktu jaki drzemie we mnie.

 

secretladykkk, obecnie nie tyle mogę liczyć na siebie, co inni liczą (chcą liczyć) na mnie. i to jest moje wyzwanie na obecnym etapie mej drogi. dotychczas to ja liczyłem na innych, aż ktoś za mnie coś zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi przypadłościami ludzie niestety najczęściej muszą walczyć sami. Też tłumaczyłem to swojej rodzinie, znajomym, ale pozostało to praktycznie bez odzewu. Żadna z tych osób nie zdaje sobie sprawy z czym się zmagamy. Najczęstsza odpowiedź-weź się za siebie. Gdyby to jeszcze było takie proste. Chęć do prowadzenia życia jak dawniej oczywiście jest, ale w tym przypadku chęci to nie wszystko.

Całe szczęście, że istnieją takie fora jak to ;)

pozdrawiam,

Zen~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenon1989, najbardziej mnie wkurza, kiedy mówią: wiem, co czujesz, też się czasem budzę w nocy przestraszony... Albo: rozumiem cię doskonale, wczoraj tak samo waliło mi serce...Albo: też mi się często nie chce rano wstać...

Każdemu z nich powiedziałabym, że życzę mu RAZ takiej jazdy, jak moja, żeby zobaczyli, że nie mają pojęcia, co przeżywam.

Ale nie powiem, bo NIKOMU nie życzę nawet minuty takiego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex, mnie na takie roztargnienie i niezdecydowanie pomagało kilkudniowe zawieszenie prac nad wszystkim: zero czytania, oglądania tv, spędzania czasu przy komputerze. Więcej wtedy spałem, trochę poćwiczyłem, sprzątałem mieszkanie i po kilku dniach znowu mogłem skupić się na jednej rzeczy. Spróbuj-może pomóc i z pewnością nie zaszkodzi.

Zen~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zrozumieć nerwicowca. Ja już przywykłem. Bo każdego czasem zakuje serce, każdego coś tam zaboli, to normalne. Jednak u ludzi w pełni zdrowych psychicznie te odczucia nie powodują lęku i ataków paniki. A rzecz, która najbardziej mnie drażni, że sam kiedyś potrafiłem ignorować wszelakie zaburzenia mojego ciała. Nagle, jak za dotknięciem magicznej różdżki, troszkę szybsze bicie serca powoduje, że sram w gacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena, zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zrozumieć nerwicowca. Ja już przywykłem. Bo każdego czasem zakuje serce, każdego coś tam zaboli, to normalne. Jednak u ludzi w pełni zdrowych psychicznie te odczucia nie powodują lęku i ataków paniki. A rzecz, która najbardziej mnie drażni, że sam kiedyś potrafiłem ignorować wszelakie zaburzenia mojego ciała. Nagle, jak za dotknięciem magicznej różdżki, troszkę szybsze bicie serca powoduje, że sram w gacie.

 

 

zgadzam się w 100%. Ja to się nawet zbyt z moją nerwicą nie rozgłaszam, bo i tak nikt nie zrozumie. wydaje mi się, że większość ludzi słysząc słowo "nerwica" myśli, że się łatwo denerwuje. Mało kto (ze zdrowych osób) kojarzy nerwicę z lękiem ;/

 

ja dziś znów trochę popłakiwałam. ciężko podać konkretny powód - to co zwykle - lęk, brak akceptacji siebie, kolejne gafy eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj byłem w górach. Kilka ataków paniki na otwartej przestrzeni zakończonych płaczem który był pomocny bo rozładowywał napięcie. Ataki brały się na tle że TOPR nie zdąży przyjechać, że dostane zawału itp. Całą drogę lało i wiało ostro ale doszedłem przez Murowaniec na Kasprowy i zjazd kolejeczką. Do tego naderwałem coś w pachwinie i kuleje :( Byłem też w Bukowinie Tatrzańskiej w restauracji "kiełbasa i korale" gdzie zrobiła rewolucje Magda Gessler - mega fajna knajpka ze smacznym i tanim menu - godne polecenia miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :papa:

Nie biore żadnych leków, jedynie wspomagałem się z 4 razy podczas całego roku hydro przy mega atakach tak to próbuje melisy, labofarmu czy teraz neopersenu po ktorych roznicy zadnej nie widze :)

I to nie podróż w góry mam rzut beretem bo 100km ale po tym ile razy miałem ataki tam to póki się nie wylecze to nie jade :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×