Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

zenon1989, to dla mnie już drugie podejście.

pierwsze zakończyło się porażką z powodu nerwicy (nawet nie wiedziałem o tym, że ją wtedy mam, miałem natrętne myśli).

 

teraz staję przed kolejną próbą, zdopingowany przez przełożonych z pracy.

no i jestem bardziej świadom o swojej nerwicy; muszę się zmierzyć z wieloma negatywnymi myślami w sobie samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe jak się włóczysz po lasach to tak jest :D Nie no żartuję i współczuję.

Ja dzisiaj dzień spędziłem w pracy. Spóźniłem się na jeden tramwaj, potem na autobus ale dotarłem z dwu minutowym opóźnieniem tylko :) Zmęczony jestem tak że nawet mi się myć nie chce.

A z pisaniem pracy łączę się z Wami chłopaki w bólu, bo sam się do niej zbieram że ho ho a w styczniu obrona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przeczytalem temat o wrabianiu przeniesiony do kosza przez Wiole , ktora zreszta wykazala sie mega brakiem empatii.. i profesjonalizmu jako moderator... mam prawo to mam tamto... a poszla , po co tutaj jestes skoro nie masz ochoty?? ogolny niesmak...

*Wiola*, zua kobieto :P:pirate: Do kosza tematy wyrzucasz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.victorel.pl/muzyka-aniolow-p-95.html

Padł mi kiedyś komp i straciłam te utwory. Genialna muzyka na wyciszenie. Po prostu się odpływa. Zahipnotyzowało nawet moją wówczas 10letnią córkę, która "nie wierzyła w takie bajki". Broń Boże nie słuchać za kierownicą!!!!!

Polecam pogrzebać w necie i ściągnąć (mi się na razie nie udało) albo ostatecznie kupić (choć ze sklepu z linku nie raczyli mi nawet odpisać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×