Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ideał (co cenimy u mężczyzny/kobiety?)


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa... czy ta ruda kicia co dała wampirek82 jest wolna?

jeszcze wolna, jak bedziesz chetny daj znac, dam Ci namiary ;)

 

Miła i czuła dziewczyna z którą da się pogadac i która pozwoli się kochać

hehhhh sa takie spokojnie, wiem cos o tym ;) tylko po prostu boja sie zranienia, gdyz wbrew pozorom nie tak latwo jest dac sie pokochac......

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:18 pm ]

O widzisz Ewa jednak inni chętni są

spokojnie, mam dla Ciebie inne kąski :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa... czy ta ruda kicia co dała wampirek82 jest wolna?

jeszcze wolna, jak bedziesz chetny daj znac, dam Ci namiary ;)

 

Poproszę ;) mam już dwa kotki ale jak ta kicia się zamieni w ludzka kobietę to nie będe narzekał :D

 

Miła i czuła dziewczyna z którą da się pogadac i która pozwoli się kochać

hehhhh sa takie spokojnie, wiem cos o tym ;) tylko po prostu boja sie zranienia, gdyz wbrew pozorom nie tak latwo jest dac sie pokochac......

 

A ja takich praktycznie nie spotykam, a jak spotkam to najczęściej juz z obstawą w formie przystojnego, czułego księcia z bajki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takich praktycznie nie spotykam, a jak spotkam to najczęściej juz z obstawą w formie przystojnego, czułego księcia z bajki.

no niestety kto pierwszy ten lepszy, ale jak to juz chyba wczesniej ktosik pisal, Ci przystojni nie zasze sa.....hmmmmm warci uwagi i poswiecenia czasu, potrafia tylko zawrocic w glowie na chwile (bez urazy nie wrzucam tu wszystkich do jednego "worka" ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takich praktycznie nie spotykam, a jak spotkam to najczęściej juz z obstawą w formie przystojnego, czułego księcia z bajki.

Oj, nie wszystkie, nie wszystkie.

W końcu statystycznie w Polsce na 100 facetów przypada 106 kobiet.

Ideał? Miła i czuła dziewczyna z którą da się pogadac i która pozwoli się kochać. Tyle.

A z drugiej strony są tabuny kobiet, które identyczne warunki stawiają idealnemu facetowi. Olimp Bathory-jest w świecie ta, która czeka na Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie.

no moze nie do wszystkich.. rzeczywiscie.. chociaz ja sie przyzwyczailam do tego ze moj facet jest czasem brutalny :(

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:31 pm ]

ale co zrobie jak go kocham i nie dalabym rady sobie bez niego.. musze sie przyzwyczaic a on nie ma respektu przede mna..

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:34 pm ]

typ zima-interesujace.

a typ lato jakby wygladal? Moze opalny, wyfiołkowany, irokez na głowie, kobieciarz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moze nie do wszystkich.. rzeczywiscie.. chociaz ja sie przyzwyczailam do tego ze moj facet jest czasem brutalny

Jeśli to tolerujesz.

Mhh... A mój ideał- wystąpił powyżej. +Ogromny urok osobisty ;)

Chyba lubię niegrzecznych chłopców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochajacy, wierny, czuły z choćby odrobiną romantyzmu ciemny blondyn, szatyn lub brunet o ciemnych oczach brązowych lub zielonych wysoki najlepiej starszy ode mnie tyle a moze az :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lepiej przebierać niż godzić się na byle co. Po za tym są obszary, gdzie te wskaźniki są odwrotne. W takiej Azji, w wyniku aborcji płodów żeńskich, kobiet brakuje, że hej... Cóż za problem-mąż z importu, śliczny jak z bolywoodzkich filmów? ;););););):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest chyba kwestia bycia wybredną... powiedziałabym że problem tkwi raczej w braku męskiej doskonałości...

 

A jesli chodzi o ideał... hmmm... facet musi byc przede wszystkim facetem... :lol: Co nie znaczy że nie moze byc wrazliwy... bo może, jak najbardziej ;) ale powinien dawac poczucie bezpieczenstwa i pewności... być ostoją... tym kims na kim ZAWSZE możemy polegać... kimś kto nas zrozumie... heh...

 

Nie moze byc egoistą i egocentrykiem...

 

Nienawidzę krętaczy, kłamców, kobiecirzy, macho, cwaniaków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×