Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z orientacją.


Załamana17

Rekomendowane odpowiedzi

ale ich natrectwa zwiazane z homoseksualizmem pojawiły sie nagle..pojawila sie pewnie mysl w stylu ' a jesli ten facet mi sie podoba..itd' i pojawil sie lęk zwiazany z ta mysla. Homoseksualisci, ktorzy maja problem z akceptacja swojej orientacji nie zaczynaja panikowac pod wyplywem jednej mysli..tylko pewnie jest to proces dlugofalowy

No właśnie mogą zacząć panikować, w tym jest problem. Gimnazjum/liceum hormony szaleją i pojawia się pociąg homo. Dlatego odróżnienie czy to jest urojenie czy prawda jest bardzo trudne. Tak na prawdę by się dowiedzieć to trzeba... spróbować. Ale oni się boją, bo wierzą, że są homo ewentualnie bi, a wtedy już nie będzie odwrotu. I może to być oczywiście prawda.

 

Część gejów tak bardzo bała się swojej orientacji, że normalnie zakładali rodziny cześć się całe życie oszukiwała żyjąc nieszczęśliwie. Miej to na uwadze. Ludzie doskonale potrafią się samo oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noname9292, no masz racje ze trzebaby spróbowac...ale jak ja np tego nie chce poprostu nie dałbym rady czuje ze to nie jest dla mnie... tylko wydaje mi sie ze mnie gosc podnieca ale z drugiej strony brzydzi? to jak ja mam spróbowac?? na siłe?

Zgłoś się do dobrego seksuologa/psychologa u którego będziesz mógł się spokojnie wygadać, nauczyć normalnie rozmawiać o problemach ze swoją orientacją. Bo znając życie, pewnie z nikim nie rozmawiasz o swoim problemie. Czujesz się kompletnie sam, niezrozumiany.

 

Może też być przyjaciel, ale tutaj bardzo bym uważaj bo jeśli to wyjdzie na światło dzienne to masz przerąbane.

 

Jeśli to urojenie to może sama rozmowa pomoże,a jeśli nie to zdobędziesz na tyle dystansu, że będziesz mógł się sam przekonać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferodooo, moim zdaniem to nerwica..przeciez pociagaja Cie kobiety..zawsze tak bylo..pewnie zawsze zakochiwales sie w dziewczynach. Nie jestes gejem..to tylko natrectwo. Nie mecz sie, idz do psychiatry, on Cie uspokoi, przepisze leki. Proponuje tez terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferodooo, moim zdaniem to nerwica..przeciez pociagaja Cie kobiety..zawsze tak bylo..pewnie zawsze zakochiwales sie w dziewczynach. Nie jestes gejem..to tylko natrectwo. Nie mecz sie, idz do psychiatry, on Cie uspokoi, przepisze leki. Proponuje tez terapie.

Może być biseksualistą, sam jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiam i to duzo, nawet z rodzicami a wspomne ci ze mam prawie 25 lat oni nic nie maja w stosunku do mojej orientacji moge byc dla nich nawet homo. Takze ja sie nie boje społeczeństwa ani nic w tym stylu...

Więc chyba nic innego ci nie pozostaje jak spróbowanie, chodź sam nie wiem. Nie chce ci dawać nadziei, ale sa tacy co próbowali i stwierdzili, że to nie dla niech. Nie wiem to jest cholernie trudna sprawa.

 

A miałeś dziewczynę, kiedyś?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferodooo, ja cierpie na nn całe zycie..miałam juz rozne natrectwa..te na tle seksualnym tez...wszystko mija. Nie mozna sie stac gejem w ciagu minuty, pod wplywem jednej mysli. To sie wie i czuje od zawsze...od zawsze bys czul,ze cos jest z Toba nie tak.

 

-- 14 paź 2012, 19:34 --

 

nie probuj zadnego seksu z facetem, bo nie jestes gejem. Smigaj do psychiatry!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noname9292, chłopie miałem 3 kobiety, sex z kobieta jest dla mnie w pełni satysfakcjonujący uwielbiam ciało kobiety

Więc gejem nie jesteś 8) Sam sobie odpowiedziałeś. Może spróbuj jednak iść do tego seksuologa, tylko nie takie z przypadku, to jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noname9292, no gejem napewno nie... właśnie odpowiedzialem sobie masz racje,, powiem tak emocjonalnie nie kreca mnie faceci, romantycznie tez nie... tylko wydaje mi sie ze mi sie podoba, podnieca jakis facet... ale czy to dziadek czy jaki to tak samo... czasami jak mam lepszy czas to nie widze zeby mi sie podobali... ale jak niby zacznie mi sie podobac to jest szok... nakreca sie wszytsko.. i wtedy wydaje mi sie ze chcialbym sexu.. a niby mysle ok dobra ale jakbym ja mial go dotknac jak ja nie chce nie potrafie brzydze sie... i jest załamanie i wtedy to juz kazdy wie co... snów nie mialem nigdy homo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noname9292, no gejem napewno nie... właśnie odpowiedzialem sobie masz racje,, powiem tak emocjonalnie nie kreca mnie faceci, romantycznie tez nie... tylko wydaje mi sie ze mi sie podoba, podnieca jakis facet... ale czy to dziadek czy jaki to tak samo... czasami jak mam lepszy czas to nie widze zeby mi sie podobali... ale jak niby zacznie mi sie podobac to jest szok... nakreca sie wszytsko.. i wtedy wydaje mi sie ze chcialbym sexu.. a niby mysle ok dobra ale jakbym ja mial go dotknac jak ja nie chce nie potrafie brzydze sie... i jest załamanie i wtedy to juz kazdy wie co... snów nie mialem nigdy homo

Ja mam tak, ze czasami bardziej kobiety czasami faceci. Ostatnio bardziej kobiety. Z psycholog kiedyś gadałem na ten temat i mówi, że homo nie jestem bo ją podrywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferddo kilka osob z nn pisalo ze mialo sny homo i to raczej tez nic nie udowadnia bo to moze byc koszmar ;/

 

-- 14 paź 2012, 19:50 --

 

zreszta ja wiem ze chce seksu z taka jedna kolezanka nawet z kilkoma ;/ ale sie boje ze nie bedzie tak jak chcialem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noname9292, a miales kiedys sny homo? z kim wolisz byc z facetem czy kobieta?

Miałem sny homo, częściej hetero. Ogólnie snów erotycznych mam bardzo mało. Na pewno łatwiej jest żyć z kobietą, co by nie mówić ludzie są bardzo nietolerancyjni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica, kolego no tak ale wie sie czy podczas tego snu odczówało sie przyjemnosc ja wiem ze to nie mowi czy jest sie homo ale np jak ci sie sni sex z facetem i odczówasz przyjemnosc to wydaje mi sie ze to na co bys sobie w realu nie pozwolil to w snie jest... ale ja nigdy takiego czegos nie mialem

 

-- 14 paź 2012, 19:53 --

 

noname9292, a np w związku mógłbys byc z facetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×