Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A odpoczywam sobie po wykładach, jakos nie mam ochoty nigdzie wychodzic. Poza tym zażywam leki i z alkoholem mi nie po drodze, a większość towarzystwa w sobotni wieczór nie siedzi o "suchym pysku". Więc sobie siedzę na rozmaitych forach i trolluje ;D - w koncu mnie tez sie cos od zycia nalezy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałam budzik, obudziłam się o 10 wielce zdziwiona, że już tak późno, ale nie przeszkodziło mi to w leżeniu w łóżku do 13. O 16 wyrobiłam się na śniadanie. Później spacer, walka z podręcznikiem (póki co wygrywa podręcznik, ale jutro dogrywka) obiad o 21, więc na kolację nie było już czasu. Więcej podręcznika i dawno nie widziane łóżko. Mistrz organizacji to na pewno nie ja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika92, to może sobie pomachaj w bikini jak Pani w filmiku powyżej. Swoje dokonania mozesz sfilmowac i wrzucic na forum. Może założymy do tego specjalną sekcję ; )

Po moich postach można wnioskowac, ze jestem w dobrym humorze, ale w rzeczywistosci przez wiekszosc czasu mam minę jak kot w avatarze...

Zen~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ta wiązanka jest bardzo ładna, czy wiążesz swoją przyszłość z tym zawodem??? To wdzięczna, choć wcale niełatwa praca.

 

-- 14 paź 2012, 18:46 --

 

Każde tworzenie jest dla mnie sztuką - ja, niestety, mam marne zdolności manualne - bardzo nad tym boleję przez całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, dziękuje.Raczej wolałabym inny zawód,ale co dalej to nigdy nie wiadomo.

 

Dziś złapałam silny spadek nastroju.Nic mi się nie chce.Może dobrze,że jutro wyjeżdżam na terapię i praktykę bo inaczej bym się pogrążyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend minął mi spokojnie w domu, z dziećmi, żona pojechała do Łodzi na zjazd, z noclegiem tam na miejscu.

 

jutro z rana do pracy; w piątek wysłałem do mojej pani promotor maila z prośbą o konsultację ws. wyznaczenia tematu pracy. mógłbym się z nią spotkać nawet jutro, ale dam sobie tydzień... na poszperanie jeszcze w paru źródłach i zebraniu tego w jeden konspekt.

 

w piątek, gdy poszukiwałem kontaktu, pomyślałem o zrobieniu dysertacji na wydziale historycznym.

zaiste, nigdy nie byłem dobry z historii; wolałem przedmioty ścisłe.

no i tak przez cały wieczór zastanawiałem się, czy temu bym podołał.

 

jutro muszę wrócić na nowo do tematu. odnaleźć sens w kreacji swojej kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudziłam sie z lękiem, ucieklam przed emocjami i wzielam tablete 'wyciszacza', ugotowałam obiad i upiekłam karpatke. Siedze teraz tutaj na forum i sie zastanawiam czy bede musiala wziac tablete nasenna. fakin szyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego inozytolu jest dość trochę w energy drinkach. Jakiś czas temu-gdy już mi było wszystko jedno-wypiłem 1,5 litra takiego napoju i czułem się wyśmienicie przez resztę dnia.

Alex, też piszę właśnie pracę i biorę się za to jak pies za jeża, jakoś nie mam weny ostatnio...ostatnio od 7 miesięcy :?

bedzie.dobrze, będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×