Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, to sobie poodpoczywałas :D

pochorowałas raczej ..i tak ciagle gdzies latałam i chyba dlatego zamiast lepiej nie czuje poprawy a przeciwnie.

 

-- 13 paź 2012, 12:45 --

 

luk_dig, nie wiesz oj możesz posprzatać mi mieszkanie wyprasować ,ugotować

i jeszcze duzo takich róznych ja sobie odpoczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał iść do kina na film Bitwa pod Wiedniem, ale po przeczytaniu recenzji chyba sobie odpuszczę. Szkoda kasy.

 

-- 13 paź 2012, 12:11 --

 

Snejana, jak zwykle jestem w innym miejscu niż powinienem, ale takie są uroki pół koczowniczego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał iść do kina na film Bitwa pod Wiedniem, ale po przeczytaniu recenzji chyba sobie odpuszczę. Szkoda kasy.

Też słyszałem że straszne dno. Idź na dredda, jeśli jeszcze gdzieś grają w twojej okolicy. Byłem ostatnio i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał iść do kina na film Bitwa pod Wiedniem, ale po przeczytaniu recenzji chyba sobie odpuszczę. Szkoda kasy.

Też słyszałem że straszne dno. Idź na dredda, jeśli jeszcze gdzieś grają w twojej okolicy. Byłem ostatnio i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

nie wiedziałem, że jest nowy dredd. Z chęcią zobaczę. A propo campu, pod tym linkiem jest ciekawy spis filmów campowych: http://www.film.org.pl/prace/camp/zestawienie1.html

 

 

Snejana, po co Ci studia lepiej zostań Ninja ;),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, planowałam zostać zabócją do wynajęcia 8)

o ile filmów gore, własnie mi uświadomiłeś jaki nie-oglądacz ze mnie ostatnio. jakoś nie mogę się zmotywować do zobaczenia żadnego filmu, a tyle ich mam w planach. Ostatnio oglądałam Człowieka z blizną, 3 wieczory z rzędu, coś jest w tym filmie, że dodaje mi sił :bezradny:

wykończony, :papa: <--- ta emotka się nazywa "papa", żegnasz mnie? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, aj, bardzo dużo zmian,

 

Bylam w szpitalu, nie wiem czy wiesz.

 

Czuje sie ulepiona na nowo, choć w sumie jesscze duzo roboty przede mna, nowe leki, nowe eFki etc.

Powoli sie ogarniam, natomiast teraz wszystko mnie cieszy i kazdego chce usciskac ;)

 

a jak u Ciebie, chłopaku? Postepy, progresy, przecieranie szlakow?:)))

 

dalej lbn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, planowałam zostać zabócją do wynajęcia 8)

o ile filmów gore, własnie mi uświadomiłeś jaki nie-oglądacz ze mnie ostatnio. jakoś nie mogę się zmotywować do zobaczenia żadnego filmu, a tyle ich mam w planach. Ostatnio oglądałam Człowieka z blizną, 3 wieczory z rzędu, coś jest w tym filmie, że dodaje mi sił :bezradny:

wykończony, :papa: <--- ta emotka się nazywa "papa", żegnasz mnie? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie witam nie ma emotki "witaj" więc używam tej jak uniwersalnej

PS teraz już się uczę to pa za parę godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, u mnie też zmiany. większość na plus, ale i też kilka na minus. z a tym przecieraniem szlaków jest różnie najczęściej zostaje po mnie długi ślad kwi. Fajnie, że Ci w tym szpitalu pomogli i oby teraz zawsze był progres.

 

 

luk_dig

dalej lbn?

 

hmm.. czasami jeszcze tak, ale to teraz różnie bywam. bliżej mi teraz do nomadów niż do osiadłego trybu życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig, jak zmiany, to chyba dobrze, c'nie? :)))

Jak chcesz popalac jakie to zmiany na prv to feel free :) Szpital w ktorym ja bylam, to i Tobie kolego polecam (bez obrazy ofkors). Wzmocnisz sie, poznasz wartosciowych ludzi, dowiesz sie wiecej o sobie

a gdzie teraz koczujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×