Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, no właśnie. :mrgreen::mrgreen: są plusy i minusy... czasem narzekam na swój wzrost, ale babka może byc niska, gorzej chłopem, gdy jest niski... ma przesrane :P i nigdy nie będzie takiej sytuacji, że będę się przejmowac, że facet jest ode mnie niższy! dziwnie wygląda para jak jest wyższa babka. mi się to strasznie nie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no właśnie. :mrgreen::mrgreen: są plusy i minusy... czasem narzekam na swój wzrost, ale babka może byc niska, gorzej chłopem, gdy jest niski... ma przesrane :P i nigdy nie będzie takiej sytuacji, że będę się przejmowac, że facet jest ode mnie niższy! dziwnie wygląda para jak jest wyższa babka. mi się to strasznie nie podoba :P

ja mam podobnie tylko w druga stronę ode mnie kobiety nie są nigdy wyższe chyba kilka w życiu takich spotkałem np koszykarkę Dydek ;) może i dziwnie wygląda ale są szczęśliwe pary, małżeństwa gdzie kobiety sa wyższe od mężczyzn wzrost to nie wszystko przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie marze bo marzenia mi psyche niszcza bo sa niesiagalne d;a mnie zyje dniem i staram sie chwytac dzien

 

Niestety muszę się zgodzić-są wręcz nierealne(a moje to zwłaszcza)i co za tym idzie-niszczą zycie,czlowiek popada w deprechę na myśl o tym.Co to za marzenia,skoro są nierealne do spełnienia?Aż nawet się rymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmyślam nad swoim życiem, muszę nadać mu coś konstruktywnego by mieć nadzieje na lepsze ,, jutro''. Postawiłem sobie trzy plany. Tak naprawdę od tego będzie zależał dalszy sens mojego istnienia. Musze je zrealizować do 25 roku życia bo potem to już będzie za późno na cokolwiek. To jest mój przełomowy dzień :!: Dzień ku drogi przyszlosci ;):great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy cel wyspać się i wstać jutro (i przez najbliższe 5dni) bardzo, bardzo wcześnie. Trochę dalszy ,,remont,, pokoju. Przemalować w końcu ściany na jakiś jasny kolor. A taki do którego trzeba dążyć ze wszystkich sił to własna rodzina, własne małe cztery kąty i przyjaciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×