Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj spowrotem Darek. Dobrze, że już jesteś. Codziennie zastanawiałam się, co tam Ci robią Ci lekarze - czy w ogóle coś robią bo niby strajkują :?

Ale widzę, że już lepiej. Zastanawiam się, jak wielkie znaczenie na Twoje samopoczucie ma nastawienie?

Przepisali Ci jakieś leki? Może inhalator?

 

 

Świra dostanę z nudów. Już niech będzie ten poniedziałek i ta praca się zacznie. Mam już dosyć kompa.

Polecam: puzzle, sklejanie modeli (z papieru), spacer, babington, obejrzenie dobrej komedii, spacer po lesie....

Drinka nie będę polecać, bo przy obniżonym samopoczuciu alkohol szkodzi ;)

He, tak sobie myślę, a może zwierzaka sobie spraw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzenie dobrej komedii

biorę to :P

a może zwierzaka sobie spraw

by się chciało ale się nie może - rodzice nie dadzą za żadne skarby

Co do alkoholu to ja sie bardzo dobrze czuje jak sobie cos golne zazwyczaj upijam sie na wesolo

ja tak samo ale trzeźwienie po tym (w przypadku obniżonego nastroju przed piciem) to istna katorga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam: puzzle, sklejanie modeli (z papieru), spacer, babington, obejrzenie dobrej komedii, spacer po lesie....

Drinka nie będę polecać, bo przy obniżonym samopoczuciu alkohol szkodzi

He, tak sobie myślę, a może zwierzaka sobie spraw!

 

a ja się zastanawiam nad sensem życia eh :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że już lepiej. Zastanawiam się, jak wielkie znaczenie na Twoje samopoczucie ma nastawienie?

Przepisali Ci jakieś leki? Może inhalator?

Nastawienie ma duży wpływ na moje samopoczucie.

A nastawienie mam średnie.

Przepisali mi Efferalgan z kodeiną,Flonidal,jakieś krople Tafen nasal,a z inhalatorów to Oxodil,Pulmicort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby Ci się Darku jakiś stały kontakt z nałogowym OPTYMISTĄ.

No pewnie,że by się przydał.

 

Bądź dobrej myśli: dostałeś leki, jesteś pod kontrolą specjalisty, za jakiś czas pewnie poczujesz się lepiej, więc wszystko jest w porządku. Uszy do góry

Masz racje,chyba troche przesadzam....wszystko powinno być przecież ok.

Napewno nic mi się nie stanie i wylecze sie z tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nier bylo mnie przez weekend a tu az tyle stron do przeczytania :smile: "płodni" z was literaci :P

 

Darku drogi. nie szukaj dziury w calym. musisz troche uwierzyc w tych lkarzy, badania itd. i sluchaj dżejem, kobita z "astmatycznym" doswiadczeniem :smile:

 

Piotrek hehe, znam ten bol z nudami. okropne to jest, a po czym juz ci sie nic nie chce. opisz jak tam po pracy.

 

no, a ja bylam na tym wyjezdzie. i to byl mouj pierwszy wyjazd bez rodzicow od dawna, ktory byl zupelnie normalny. w ciagui cale mojej choroby to byla pierwsza "wycieczka" zupelnie wolna od jakichkolwiek objawów, mysli itd. wydaje mi sie, ze duzo mi dalo to, ze ostatnio odpepowilam sie od rodzicow. teraz bede dazyc do zycia wsoim w;lasnym zyciem... jest super!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz bede dazyc do zycia wsoim w;lasnym zyciem... jest super!!!

inez i o to chodzi!!!!!!

 

 

Co do alkoholu to ja sie bardzo dobrze czuje jak sobie cos golne

oj Jovitka mamy chyba tak samo :D tylko te glupie leki......

 

a ja weekend lub przynajmniej czesc w szpitlau spedzilam....hmmm ale nie bylo tak zle, przynajmniej sie wyspalam :D a teraz znowu ta glupia praca, nie wyrobie tutaj, ale tylko jeszcze dwa tygodnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś mam świetny humor.

Przeczytałem, że jeżeli ktoś mówi, że jest "opętany" napewno tak nie jest... Czyli kolejna zasługa hipo..:) Głowa też mnie nie boli ;)

Zjadłem sobie bułeczkę z salami i serem, sałatkę z pomidorem i cebulą. Wypiłem herbatkę i mogę działać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do pracy jak zwykle bez sniadanka przyszlam Confused

ja osrtatnio tez nie jadam sniadan w domku wiec kupuje sobie cos do pracy. np. ostatnio moim ulubionym daniem jest, uwaga: parówka na zimno i do tego bułka jakas ziołowa albo ciabatta.

Jeśli z parówką to mam ciekawy przepis:

Naleśnika smarujemy ketchupem, kładziemy parówkę, sypiemy serem, zawijamy naleśnika i zapiekamy.. albo na cukinię kładziemy kwadratowy plasterek sera(z obu stron), sypiemy curry (z obu stron), zapiekamy i mniam...:)

Może admin nam wybaczy za gadanie o jedzeniu :P Ale to w pewnym sensie forma odstresowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze towarzystwo ma tak samo jak ja :)

glodomor jestem straszny (oprocz tych okresow co inez)

a przepis: mam podobny do xxx : naleskik keczupem, pol paroweczki (przekrojonej wzdluz) plasterek boczusia, plasterek serka zoltego i zapiekamy a fajnie jeszcze do srodka jakis ziolek dodac :)

oj jaka ja glodna jestem!!!!! a parowki na zimno tez lubie!!!!!

moze jakies przepisy jeszcze to cosik zmajstruje w domku :)

a moze posta zalozymy "przepisy" inez, xxx jak myslicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby Ci się Darku jakiś stały kontakt z nałogowym OPTYMISTĄ.
No pewnie,że by się przydał.

Wystarczy ten temat ... tu czasem aż wieje optymizmem :mrgreen:

Piotrek hehe, znam ten bol z nudami. okropne to jest, a po czym juz ci sie nic nie chce. opisz jak tam po pracy.

heh :P po pracy nijak bo dzisiaj weszło nowe rozporządzenie że również pracownicy pracujący na zlecenie mają chodzić na badania lekarskie - dziś nici z szkolenia - mam jutro na 8 a dzisiaj tylko się nabiegałem za zaświadczeniem.

 

fajny temat się wywiązał z tymi przepisami ... załóżcie w offtopie :mrgreen: będę na studiach to skorzystam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny temat się wywiązał z tymi przepisami ... załóżcie w offtopie :mrgreen: będę na studiach to skorzystam 8)

Założony 8) Proszę moda, admina, lub kogoś kto ma "cudowną moc" o przeniesienie postów "kulinarnych" do nowego wątku w ot. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×