Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Svafa, Właśnie nie rozumiem , bo siedze i się patrzę na te świeczki , a Mi druga połówka zwiała , i znowu tak siedze i myślę może dorzucę jeszcze 10 świeczek to zapomnę jak kobiety potrafią ranić facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, hmm moznaby tak powiedzieć;)kto wie moze i nawet kiedys juz sie widzialysmy ;)

Kazdy sport jest fajny:) teraz to jeszcze lyzwy dochodzą bo na hali olivia juz lodowisko otwarte od dnia chłopaka jest:D ja tez kiedys myslalam ze nie ma niczego gorszego od biegania do momentu gdy wybralam sie na silownie na bieznie... zakochałam się w niej:D poza sexem to najlepszy odstresowywacz i rozluźniacz;) potem zaczelam na powietrzu bieganie a teraz zimno i szukam dobrej silowni i nie za drogiej i tu pojawia sie problem:(:P

A w Twojej okolicy takie piękne tereny z reszta tam gdzie ja bede mieszkac tez bo blizej plazy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, oki, czekam:)

 

amelia83, hehe wylaczony prad i odrabianie lekcji przy swieczce, romantyczne wieczory, błyszczace oczy zakochanych, pocałunki, łzy... - ogromnie wiele mam skojarzen i to najrózńiejszych wlasnie ze swieczkami i zlych i radosnych i smutnych i przyjemnych... ;)

 

Mara_, hehe a kominek to inna sprawa i tez mam z nim skojarzenia pewne;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, no toś sie postarał facet naprawde:P a z czym wam sie kojarzy takie palenie świeczek/podgrzewaczy? macie jakies wspomnienia moze?;)

 

a ogółnie nauczyłem się palić z moją byłą , od dwóch lat palę sam dzien w dzień , i tak się przyzwyczaiłem ,że bez świeczki nie zasnę. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam,że moje kontakty realne ostatnio ucierpały za bardzo na rzecz kontaktów internetowch,że to nie tak powinno być ,ze to fikcyjny świat często nawet nie wiadomo z kim się rozmawia nie ufa, odsunełam od siebie z codziennosci znajomych i kolegów, przyjaciół , którzu dzwonia do mnie i sie pytają czy zyję , ludzie, ktorzy mi pomogli i znam ich wiele lat.

cos jest nie chało tak nie powinno wygladac zycie i powwinno sie ufac ludziom z którymi sie rozmawia swiat wirtualny jest wirtualny nieprawdziwy często, oszukany daleki, obcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, oki, czekam:)

 

amelia83, hehe wylaczony prad i odrabianie lekcji przy swieczce, romantyczne wieczory, błyszczace oczy zakochanych, pocałunki, łzy... - ogromnie wiele mam skojarzen i to najrózńiejszych wlasnie ze swieczkami i zlych i radosnych i smutnych i przyjemnych... ;)

 

Mara_, hehe a kominek to inna sprawa i tez mam z nim skojarzenia pewne;P

 

Mam gęsią skórkę proszę tak nie pisać :mrgreen:

 

A kominek ooo jezu.. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszelkich fanów podgrzewaczy, takiego natłoku dawno w tym wątku nie było. Ja właśnie w planach mam pracę umysłową,

przez pewien czas oszczędzałem swój zapętlający się intelekt, ale dla równowagi planuję go dziś spożytkować w postaci zgłębiania zagadnień naukowo-technicznych. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, bo Ty zamiast sie nia zając to na forum siedzisz hehe:P

 

-- 11 paź 2012, 21:36 --

 

Poinformowany, przyzwyczajenia nie sa w zyciu przydatne wcale a wcale

 

Razorbladerka , ale kim mam się zająć ? W internecie napewno nie poznam... więc pozostają weekendowe wypady do pabów , itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×