Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Gotuję rosół, pilnuję młodego przy lekcjach, piorę, piszę na forum, robię research na jutro do pracy, słucham radia, czekam na męża aż wróci z pracy i marzę o morzu :))

no własnie tak wygłada standardowy zwiazek polskiej kobiety, :mrgreen:

niekoniecznie jest to spełnienie marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joko99999,

orzyajmniej poszłąs spac ja nie ma wenlaflaksyny drugi dzień i czuje mocno ze jej nie mam, co sie stało ze na obdukcje idizesz ktos Cię pobił ?pewnie masz lek przez te obdukcję, organizm to odreagowuje i obudzilaś sie z lekiem,l ubierz sie pomału albo wymyj najpierw, powoli do łazienki, odkrec wode i zacznij, bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. tak jakos pomalu to zrobie. w sobote napadl mnie jakis facet, jak wracalam do domu. dusil mnie i powiem ci ze w pewnym momencie myslaalm ze juz po mnie, tak spalam po tabletkach nasenncyh, a lek to nie przed oddukcja tylko mam juz tak od wielu lat tylko powoli to mijalo po lekach a teraz wraca, z nasileniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joko99999,

własnie dlatego wraca takie akcje potrafią wywołac nerwy i u zdrowych,

u chorych na pewno wzmoza ataki to normalne, powodzenia, dobrze ze nic powaznego ci sie nie stało, ale musisz sie nastawic,z e po takim przeżyciu stany zwiazane z nerwicą ,depresja moga sie nasilic, takie rzeczy sie przezywa, jak cie zaczał dusic to penie albo osotro nienormalny albo ma przechlany mozg juz po wielu latach picia albo nacpany, nie podchodź do tego ,ze specjalnie ciebie chcial skrzywdzić, tylko przypadek i trafiło na ciebie, najgorsze co mozesz zrobic to pomyślec ,ze jesteś ofiarą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem sama co mam myslec. dopiero co zaczynalm sie zbierac po rozstaniuz mezem. leczyc depresje. wiem przewiduje ze ataki nerwicy i depresji sie nasila.i wiem ze musze byc silna. mam dwoch synow. ale wiesz dobrze jest sie troche jak to sie mowi poskarzyc, pobiadolic, czasami pomaga, a czasami jest kiepsko ze nawt tego sie nie chce robic. dzeki za slowa otuchy. jak narazie udalo mi sie wziac prysznic, wiec nie jest zle hurrra!! teraz moze kawa,i mam nadzieje ze uda mi sie wyjsc

 

-- 10 paź 2012, 07:33 --

 

a ty tahela nie spisz wogole? depresja nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×