Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Świetnie się maskujesz, ;) Wiesz, ja to przeboleję, ale co Grzyb zrobi jak się dowie :hide:

 

agonista, Najłatwiej rzucić hasło, niczym go nie poprzeć i zarzucić oponentom głupotę, prawda? ;) To nie pierwszy raz zresztą, jak się w ten sposób dowartościowujesz to niech Ci idzie na zdrowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę niczym popierać .Nie wierzysz twój problem .Ile razy tak zrobię moja sprawa .Za to ciebie to boli .Czemu ? bo zdzierżyc nie możesz że nie masz na to żadnego wpływu. A I JA O CANDY NIE WSPOMINAM ,TO NIE WIEM O CO TOBIE CHODZI. Gdybyś pomyślała przeanalizowała na chłodno to zauważyła byś chociaż fakt że tu każdy płeć może sobie wybrać jaką chce i tylko ten fakt powinien sklonić cie do innych wnioskow .Usiłujesz robić wodę z mózgu tyle że nie wychodzi .Co zaś do dowodów itd to już napisałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agonista, Tu można wszytko sobie "stworzyć" nie tylko płeć, pytanie tylko po co?? Nie twierdzę ,że nie było takiego przypadku, wszak pisują tu ludzie mocno zaburzeni. Natomiast Twoje argumenty ,że poznałeś to np po wykonywanym zawodzie są najdurniejsze na świecie. Zresztą jak ktoś zmyśla płeć , to skąd wiesz ,że nie zmyślił stanowiska??

I nic mnie nie boli, nie lubię tylko takich przemądrzalców , którym się wydaje,że wszystkie rozumy pozjadali, a nie wyczują prostego żartu - patrz Candy

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie musisz lubieć problem w tym że tych co nie lubisz starasz się eliminowac wykorzystując stanowisko którym zostałaś obdarzona .Co do candy to już wspomniałem że żadnych żartów nie zauważylem i wcale mnie nie obchodzi czy jest kobietą czy nie i nigdy tego nie analizowałem a tylko wyrazilem subiektywne odczucie. Ojakim stanowisku piszesz i kogo dotyczy pojęcia nie mam i zarzucając mi to coś ci się chyba pomieszało z kimś innym. Wzmiankę o roli kobiety dyrektora umieściłem przy okazji i w odp na twój post .Sedno sprawy jest inne i dużo poważniejsze.To że dostrzec nie potrafisz to nie mój problem .Wiem wiem naraziłem się okropnie tym że chciała byś wiedziec a nie bardzo rozumiesz o co chodzi.No trudno znając CIEBIE działania odwetowe wkrótce podejmiesz .Przyjmij do wiadomości że jesteś w czyms dobra a inni dobrzy w czymś innym i tyle .Usiłujesz pojąć wszystko a jak nie wyjdzie to każdy twój wróg .Spokojnie po co się grzejesz .Nie ja jeden zauważyłem fakt ukrywania się na forum pod różnymi postaciami tych samych osóbi inwigilacji innych użytkownikow a przynajmniej czynione są próby .Ja nie piszę po to aby wywolać jakieś awanturki z tobą czy kimkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tak nauczona własnym doswiadczeniem, sledzona przez pena osobę w necie swego czasu wiem, nie ufam. wiem ,ze zakładanie kont fikcyjnych zmiana nr AP to n ie problem szczególnie dla tej osoby. Teraz tez mam podejrzenia co do pewnych pokrywających sie faktów z zycia tego kogoś i niezaleznych informacji ,ze raczej kto s oszukuje i kłamie. Wejscie na foru zaprzyjaźnienie sie z modreacją i innymi ludźmi, rozmowy z nimi przez telefon i skypa czy nawet zdjecia zamieszczone wnecie nie są da\la m ie osobiscie żadna gwarancja kim ta osoba jest , zreszta nawet i romozwa przez telofon moze być prowadzona w tzw. przezmnie z kimś innym nauczyło mnie zycie tego, chociaz test na telefon w miarę sie sprawdzal jak na razie dajac jakieś tam% granice ,pewnsoci.

Co do samej sytuacji i moich podejrzen a nie pewnosci w stosunku tutaj do uzywanych nawet kilku nicków są i beda one. Szczególnie do jednego i w sumie dopiero po poznaniu tej osoby jakos na zywo , nabrałbym zaufania, bo net to net i ludzie kłamia i sa w stanie duzo naściemniac nauczyło mnie tego zycie. A bardzo nie lubie jak ktos ze mnie głupka robi .

No i naciskam na podkreślenie słowa podejrzenie z mojej strony.

 

-- 11 paź 2012, 09:08 --

 

Jak ktos jest zbyt osotrozny to jest to też dziwne dla mnie bo ludziej raczej ufni sa jednak jak sa uczciwi a sowje przeszłam w tym zakresie to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , Chciałbym się z Wami pożegnać ponieważ odchodzę z forum , fajnie było was poznać , życzę dużo zdrowia wszystkim , i pragnę wszystkich przeprosić za moje humory i czasami za prowokacyjne posty.Co złego to nie Ja :mrgreen: Życzę dużo zdrowia trzymajcię się i nigdy nie poddawajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa dziękuje , i wzajemnie życzę dużo zdrowia i pozytywnych myśli. ;)

niewiemocokaman Nic się nie stało , forum zabiera Mi dużo czasu , gdzie zwyczajnie mógłbym go wykorzystać w inny sposób. Dzięki ,że zapytałeś. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×