Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, to są tylko żarciki i może są skierowane w sensie erotycznym, ale nie w żaden sposób obraźliwy. Ja nie wiem, jak ludzie mogą sprzedwać swoje ciała, a szczególnie kobiety...Niech każda kobieta się szanuję i zna swoją wartość i tego życzę kobietom.

 

-- 08 paź 2012, 21:44 --

 

Piękny jest romantyzm...ładny bukiet kwiatów, pachnących, przyjemna kapiel w wannie pełnej wody i gorącej piany...Ach, samo marzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem coś o tym, ale nigdy nie korzystałem z tego typu usług i raczej nie zamierzam. Ale inni mogą skorzystać, jeśli chcą, jeszcze mogę powiedzieć im "na zdrowie"!

 

-- 08 paź 2012, 20:41 --

 

Takie Panie to mogą być zarażone czymś, a ja bałbym się choroby, więc wolę wytrzymywać bez seksu i go nie mieć.

ale tos tys łaskawy , pozwalasz innnym z tirówek korzystać, mnie sie wydaje ,ze tirówki i panowie , którzy korzystaja z tego rodzaju usłóg to juz dno zupełne, najgorsze znajgorszych Ci faceci sa nieźle poowaleni , błe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,

tez to czytałam to badania kiedys robili i tak wyszło statystyka, że 40% ma HIV,

o innych chorobach nie wspominajac, kiedys oglądałam reportaz o tirówkach , najpierw jechał jeden obsłuzyła go, podmyła sie woda z plasikowej butelece przeciętej na pół , bo tam nie ma przeciez dopływu wody i nastepny, maskra, przeciez one sie nawet nie myja, zeby z tego koorzystac to ci faceci tez musza byc cofnieci na głowę, fuj

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, HIV jest najgorszy. $0 % ma hiv, a zapewne dużo więcej procent ma inne inne choroby: kiła, rzeżączka, opryszczka.

 

kiedys ogładałm reportaz o tirówkach , najpierw jechał jeden obłuzyła go, podmyła sie woda z plasikowej butelece przeciętej na pół , bo tam nie ma przeciez dopływu wody i nastepny, maskra, przeciez one sie nawet nie myja, zeby z tego korzystac to ci faceci tez musza byc cofnieci na głowę, fuj
masakra. rozumiem czemu podobno te na drogach są najtańsze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudak,

pewnie tak w tym reportażu seksu ie pokazywali, tylko rozmawiali z nimi, pokazywały jak sie myja po kliencie i jak stoją cały dzień na słońcu makabryczne to było właśnie i wyrywkowo im porobili badania tym paniom na hiv sporo ich przebadali i wyszło ze 40% ma Hiv , masakra p[o prostu.

moim zdaniem ci faceci są jacyś ograniczeni umysłowo, chyba,że chcą załapać hiva

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, cudak, tahela, są tylko 2 powody dla których ktoś korzysta z usług tirówek:

 

1.jest zdesperowany, żadna go nie chce, a na droższe prostytutki go nie stać.

2.np. kierowcy w trasie nie mają możliwości z żoną, a na inne prostytutki ich nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwór nie potwór

ważne że ma otwór... :bezradny:

no tak faceci :?:arrow::idea::?:

 

-- 08 paź 2012, 22:26 --

 

inbvo,

to niech wytrzymaja troche bez tego seksu i przebola a nie z tirówek , fuj a pomyślec ze taki ma zone i wraca do domu i zona po takiej tirówce , ciekawe czy ma chociaz wyrzuty sumienia,watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

 

jakos nie specjalnie pocieszył mnie tekst to niech uzbiera na agencje
no wiem, mało która dziewczyna jest pozytywnie zaskoczona moim liberalnym podejściem do tego tematu. ja po prostu chcę powiedzieć, że lepsze prostytutki, niż ktoś miałby gwałcić, albo totalnie zwariować...

 

a jak ma stął dziewczyne to co to moze zdradzać :?
wg. mnie nie może. tak samo jak żony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty Karlos z takimi tekstami, po uj jej taki mąż , n ie rozumiem tego

 

też nie rozumiem ale wiele kobiet lubi takich draniów, wolą bardziej niż spokojnych, nieśmiałych to chyba zew natury. Facet jescze miał tez darmowe laski oprócz tych za kasę mimo że piękny to nie był zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie o to chodziło. naprawdę nie o to.

 

nie popieram zdradzania żony. ani dziewczyny.:)

ale jak ktoś musi iść do prostytutki, jest np. wolny i nie może wytrzymać, to niech lepiej unika tirówek, tylko idzie w "lepsze" miejsce (jakby któreś lepsze było, ale to inna sprawa:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×