Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno doceniają Twoje starania , nie mozesz tak myśleć...
Raczej przyzwyczaili się, że 'oni nie muszą' :P Przynajmniej widzę, że jak ja sobie odpuściłam w końcu, to już zupełnie cała organizacja spotkań się posypała. No ale cóż, tak jak w związku... najlepiej by było jakby obie strony chciały się starać i coś robiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal ... nawet nie tego że w efekcie końcowym jestem tutaj z Wami, że jestem sam, boli mnie fakt przykrego zakonczenia kilkuletnich znajomości.

Tak, to potrafi bardzo, bardzo boleć...

 

Tahela, ja również uważam, że przyjaźń jest tak samo rzadka jak miłość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy podjecie decyzji jest zawsze ostateczne??czy trzymają się upartcie podjetych już deczyji??

 

-- 09 paź 2012, 20:30 --

 

a czy podjecie decyzji jest zawsze ostateczne??czy trzymają się upartcie podjetych już deczyji??

 

-- 09 paź 2012, 20:30 --

 

a czy podjecie decyzji jest zawsze ostateczne??czy trzymają się upartcie podjetych już deczyji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba jak kogoś kochasz to o tym wiesz :P Jeśli nie wiesz to może nigdy nie kochałaś?

A muszę Ci przypominać, że jesteś na forum dla ludzi zaburzonych? Nie oczekuj tu normalności.

 

-- 12 paź 2012, 09:48 --

 

Rainbow26, ja już dawno zrezygnowałam z podejmowania decyzji, bo nigdy się ich nie trzymałam. A jaki jest Twój kontekst?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie no chyba jak kogoś kochasz to o tym wiesz :P Jeśli nie wiesz to może nigdy nie kochałaś?
A muszę Ci przypominać, że jesteś na forum dla ludzi zaburzonych? Nie oczekuj tu normalności.

 

Może pojadę trochę Paulo coelho, ale tym świecie nie ma normalnych ludzi :P Oni po prostu sobie jakoś radzą, z nami jest gorzej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może miłość to brak cierpienia?

No raczej.. milosc powinna dawac radosc i poczucie bezpieczenstwa.

Czemu nikt mi tego wcześniej nie powiedział? :roll:

 

-- 12 paź 2012, 22:45 --

 

SadSlav, dlatego mówienie, że związki nie są najważniejsze i "nie ten/ta to inny/inna" to dla mnie za przeproszeniem pierdolenie... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×