Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

inbvo, wiem... ja przez wieksza polowe zycia zycia slyszalam, ze jestem glupia ( co nie jest prawda) brzydka ( co jest prawda ale co z tego? Mam sie czuc gorsza bo nie jestem piekna?), niczego nie osiagne ( co jest bzdura) i generalnie jestem beznadziejna. Trudno bylo mi pokochac siebie ale sie udalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fetyszystą i w ogóle mnie to nie kręci, uznaję normalny seks i bez żadnych zabawek. Ja nie mam zboczeń seksualnych, jak inni. No to koleżanka będzie w tej Warszawie, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kto zacznie rozśmieszanie na forum? Bo mi chyba to nie za bardzo wyjdzie...A może ktoś coś napisze o zabaweczkach erotycznych? Czy ktoś jest lub był częstym gościem w sklepie z erotycznymi gadzetami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno zboczony nie jestem, wiecie? A pożartować zawsze sobie można, he he! A kto korzystał kiedyś z usług Pani do towarzystwa? To raczej pytanie do Panów?

 

-- 08 paź 2012, 19:51 --

 

Albo np.z usług słynnych "tirówek", gdzieś na szosie, przy lasach...To naprawdę zgrabne Panie, cipeczki jak marzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem coś o tym, ale nigdy nie korzystałem z tego typu usług i raczej nie zamierzam. Ale inni mogą skorzystać, jeśli chcą, jeszcze mogę powiedzieć im "na zdrowie"!

 

-- 08 paź 2012, 20:41 --

 

Takie Panie to mogą być zarażone czymś, a ja bałbym się choroby, więc wolę wytrzymywać bez seksu i go nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozbujałem się, ale przecież ja sobie żartuje, bo nie będę przecież płakał. Żeby było chociaż trochę wesoło na forum.

 

-- 08 paź 2012, 21:02 --

 

Ale są ludzie, którzy chętnie korzystają z takich usług i za to też chętnie płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×