Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Także koleżanka tutaj nie zna mnie i nie wie, czy ja żartuje z ludzmi, czy nie...Same wypowiedzi na forum jeszcze niczego nie mówią, a ja kocham żartować, bo przecież płakał nie będę.

 

-- 07 paź 2012, 19:33 --

 

Ten żart mi się raczej nie udał, tylko ja już tak potrafiłem, he he he! A co do słowa "zasadniczy", to owszem, jestem taki, ale jestem też ugodowy, kompromisowy i na pewne sprawy jestem w stanie się zgodzić z ludzmi. A moją zaletą jest to, że jestem na życie poważny i tak też podchodzę do życia, ha ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byście chciały usłyszeć? wkleiłbym parę piosenek które mnie bawią, a jak ktoś słucha pierwszy raz to jest tak: :shock::shock::shock:

 

lubię czarny i cyniczny humor; rasistowskiego unikam jak mogę

 

i bawią mnie horrory xD

 

-- 07 paź 2012, 20:50 --

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=XUmfN0VVlPQ

 

jak obejrzycie oba filmiki i będziecie się śmiać to zrozumiecie :) szczególnie ten drugi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, ja żadnym komikiem nie jestem, by zawodowo rozsmieszać ludzi, ale poczucie humoru mam spore. Na turnusie rehabilitacyjnym, gdzie przebywałem dwa tygodnie śmiechu to było sporo z moją grupą. Szczególnie podczas kursu "pierwsza pomoc" z RATOWNICTWA MEDYCZNEGO i usmiałem się tam aż do łez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jest najgorsze?

że faceci tak strasznie dążą do tego żeby mieć kobietę w łóżku

umizgują się, kombinują, pokonują dziesiątki a czasem nawet setki kilometrów i wyczyniają różne inne imponujące rzeczy

a kiedy przychodzi co do czego

niezwykle często podejrzewam, kobietę spotyka straszliwy zawód...

bo zamiast tajfunu jest ledwie zefirek i właściwie okazuje się że trzeba było wcześniej to sprawdzić bo teraz jedyne co pozostaje to przestać odbierać telefony od delikwenta, żeby go nie zranić wyśmianiem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×