Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie czuje sie jak czlowiek tylko jak zwykle gówno


mirek31

Rekomendowane odpowiedzi

mirek31,

Znecanie psychiczne tez boli , nie wszyscy musza pic by sie znecac alkohol po prostu ułatwia ,dzieciństwo ma wpływ na nasze zycie, jednak psychoterapie doradzam , pewnie masz leki i łatwo cie w nastoj przygnebienia wprowadzisz , usilnie szukasz czegos co by ci dało radosc ,ale nic ci jej nie da bo to ty musisz sie cieszyc ze widzisz słońce a nie ktos za ciebie, wiem ze to rudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie rady,i musze stwierdzic ze macie racje.Jednak bez psychoterapi sie nie obejdzie.Zycie sie nie skonczylo nawet jest calkiem fajne na swoj sposob :D. Dzis czuje sie naprawde zarabiscie,pierwszy raz od dluzszego czasu,mam nadzieje ze ten stan sie utrzyma,nadchodzi zima a ona juz sama w sobje obniza nastroj,ale mam zamiar powalczyc o siebie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirek31,

a ja lubię zime smą w sobie taka biała , daje piekno , natomiast nie lubie szarej, smutnej jesieni z eświetem zmarłych, xle na mnie działa jesien, lubie lato i zime takie zdecydowane i okreslone pory roku a takie przejsciówki to nie dla mnie , chyba jest to zgodne zmoim charakterem , ja zawsze4 wiem co lubie i cio mi sie podoba a co nie.Mysle ,ze te niedokresloe pory roku lubia ludzie, którzy sami nigdy nie wiedza czy to czy tamto a moze sramto za przeproszeniem, takie to rozmyte i bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirek31,

zimno nie jest fajne ani przyjemne . chodziło mi raczej o doznania oczne, o to ,że biały iskrzący sie w słońcu snieg na gałeziach drzew i na polnej drodze wygłada pieknie a pod nogami skrzypi , lato tez ma swoje zlety mozna w sukienkach chodzić , miniowkach usiąśc w srodku masta na trawniku w sobote , czytajac ksiązke i pijąc wode mineralna a zima mozna sie poslizgac, sanki, narty, łyzwy, ech wszystko, nie ma sprawy buziol oddaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wojsku nie jedna warte stalem w sniegu i mrozie wiec nawet doznania wzrokowe moga wyjsc bokiem.Ale jak ktos lubi zime to super wkoncu nie mozemy byc wszyscy tacy sami i lubic to samo.Mialem dzis taka refleksje,ze ja chyba nawet nie znam dobrze samego siebje,czy na terapii zdolam wyciagnac wlasne ja,nie chce juz zyc w jakiejs cholernej masce chce byc wkoncu soba i sie zaakceptowac takiego jakim jestem a jak sie komus nie spodobam to niech za przeproszeniem spada nie jestem wkoncu zupa pomidorowa zeby mnie wszyscy lubili.Takie zycie mi sie marzy wkoncu sie obudzic.te forum naprawde we mnie cos zmienilo chyba tutaj tak naprawde sie otwarlem,a to juz jakis postep mam nadzieje ze w dobrym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wojsku nie jedna warte stalem w sniegu i mrozie wiec nawet doznania wzrokowe moga wyjsc bokiem.Ale jak ktos lubi zime to super wkoncu nie mozemy byc wszyscy tacy sami i lubic to samo.Mialem dzis taka refleksje,ze ja chyba nawet nie znam dobrze samego siebje,czy na terapii zdolam wyciagnac wlasne ja,nie chce juz zyc w jakiejs cholernej masce chce byc wkoncu soba i sie zaakceptowac takiego jakim jestem a jak sie komus nie spodobam to niech za przeproszeniem spada nie jestem wkoncu zupa pomidorowa zeby mnie wszyscy lubili.Takie zycie mi sie marzy wkoncu sie obudzic.te forum naprawde we mnie cos zmienilo chyba tutaj tak naprawde sie otwarlem,a to juz jakis postep mam nadzieje ze w dobrym kierunku

:great: Bardzo się ciesze że doszłeś do takich wniosków,że chcesz odnależć drogę do samego siebie

to wymaga,cierpliwości pracy nad sobą ,ale się opłaca aby móc poprawić swoja jakość życia,samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zaduzylem sie w mezatej dziewczynje co prawda cos nie bardzo zyja jakos razem chociarz maja malego synka,zreszta jak im sie uklada to nie moja sprawa,ale ja nie chce takich glupot mezatka co mi jeszcze wpadnje w ta makowke

No niezbyt mądre lepiej jakąś wolną poszukaj sobie..Po co sobie komplikować życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×