Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie wszyscy forumowicze


optymistyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Normalnie aż chce mi się napisać ,,wreszcie". Tylko nie wiem dlaczego a jednak po dłuższym namyśle dochodzę do wniosku, że całe szerokie grono tu jest szczerze otwarte na wspólne konwersacje na tematy jakże dla Nas ważne a mianowicie - Depresja.

Cierpię na nią już dobrych parę lat (oczywiście z przerwami). Ostatni rzut miałem na przełomie wiosna-lato tego roku i po dziś dzień walczę z tą jakże powszechną chorobą. Różnica polega na tym że tym razem depresja nie daje mi za wygraną co nie ukrywam cholernie mnie męczy. Nawet zmieniłem lekarza tym razem (na polecenie bliskich) w co wierzyłem mocno optymistycznie. No i muszę przyznać że moje leczenie trwa trwa i trwa z nowym lekarzem. Rzekomo tym razem choroba objawiła się ,,dwubiegunowa" ale ja w to osobiście nie aż tak wierzę. Jedyna co może to potwierdzić to że trwa to tak długo (5 miesięcy) ale ja osobiście jestem niemalże przekonany że mam do czynienia z Depresją.

Ciekawostką jest to że stary mój lekarz (pani dr) za każdym razem trafiała z lekami z doborem a tutaj nowy (pan dr) nie może ,,trafić" i co gorsza trzyma się stale jednego leku (Sulpiryd) a zmienia tylko dodatkowe jak Anafranil (ostatnio) . I teraz można powiedzieć że stoję w miejscu.

Dobra będzie jeszcze nie jedna okazja żeby się tematom bliżej przyjrzeć a tymczasem po prostu się z Wami przywitać ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z depresją, ale ja od paru tygodni żyje myślą że mam raka/guza mózgu, a ataki (zawroty,nudnosci,swedzenie, dziwne uczucie w głowie, bóle głowy, uczucie omdlewania) tylko mnie dobijają :/.. Niedługo ide na EEG które mam nadzieje rozwieje moje wątpliwości.. To co rozumiem piekło w moim przypadku, najgorsze że mam mature w tym roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×