Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolosalny problem z głową.


psychol134

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio nie radze sobie z moją głową doszło do tego , że ja już wariuje czasami mam ataki nie kontrolowanej agresji , muszę spełniać to co mi każe mózg robić tak każda czynność bo inaczej coś stracę , jestem uzależniony od masturbacji na tle masochistycznym co mnie brzydzi a borykam już się z tym problem od kąt pamiętam nie interesują mnie normalne rzeczy tylko jakieś cholerne zboczenia i dewiacje i tu się zaczyna kolejny problem gdyż podczas tego występują u mnie myśli o świętych o Bogu czy Maryi i to nie jest nie do zniesienia właśnie ciężko mi to pisać ale muszę się tego wyzbyć może mi to pomoże , ale to nie tylko się zdarza w czasie masturbacji ja odkąd wstanę z łóżka to już mam ty chcesz i różne słowa na r******ć i inne i tak w każdej sytuacji cokolwiek by ktoś nie powiedział to moja głowa dopowie i obrazi kogoś świętego, boje się , np: tego , że mi się przyśni coś zboczonego z Maryją albo coś , boje się bo jest kobietą a ja jestem uzależniony i że też sobie ją wyobrażę w czymś zboczonym , ja w ogóle unikam kościoła a jestem wierzący ale przez to to ja nie mogę już normalnie funkcjonować , to jest okropne ja już sobie nie radze i boje się , że Bóg mi coś zabierze i , że pójde do piekła. Jeśli ktoś ma jakieś rady to proszę pisać dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest okropne ja już sobie nie radze i boje się , że Bóg mi coś zabierze i , że pójde do piekła. Jeśli ktoś ma jakieś rady to proszę pisać dziękuje.

Widocznie choroba dała tobą pomiatać w tak wielkim stopniu, że już straciłeś kontrolę nad myślami. Czemu one cię tak przejmują ? One nie są twoje, one są dokładną przeciwnością tego, co chcesz myśleć. Nie daj sobą pomiatać, to tylko porąbana choroba, i tyle. Jak przestaniesz się przejmować tymi myślami, to one zaczną być rzadkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×