Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Chcę się pochwalić, że własnie robię plakat na jurzejszy dzien, Dzień Zwierzaka :)

W końcu pozwolili nam się "wystawić" mimo teg, że jesteśmy nieformalną organizacją :)

Zapraszam wszystkich:) Kraków;)

 

A poza tym życze wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kolejny dzień zmagań. Swoją aktualną podstawę przedstawiłem wczoraj więc nie będę się powtarzał. Jak poczuję się lepiej kolejnym krokiem będzie odkurzenie swojego intelektu. Zawsze na mnie mówili że jestem zdolny, ale leniwy. Teraz nie mam nad sobą bata w szkole, więc będę musiał również zmierzyć się z lenistwem. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się biorę do czytania, z racji że ostatnio wykonywałem czynności mające na celu raczej odpoczynek od myślenia i rozważania to teraz czas żeby aktywować procesor.

 

Encyklopedia-techniki-podstawy-techniki_Maria-Gronkowska,images,20,83-204-1311-7.jpg

Encyklopedia techniki, jakiś czas temu zbierałem po antykwariatach brakuje mi tylko Chemii, Energetyki jądrowej i Elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juuutro będzie pracowicie, trzeba ruszyć zdepresjowany zad i napisać megaśnie nudny referat, obkuć angielski i przygotować się jakoś psychicznie na kolejny dzień z atakami... aale do soboty muszę dożyć, wszak zlot jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×