Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, czyli jest nadzieja, że coś się zmieni??? Czy u Rodziców czujesz się bezpieczniej???

 

 

Mój dzień bardzo udany. Kiedyś bałam się wyrażać pozytywne uczucia, bo obawiałam się, że to może ściągnąć na jutru gorsze...bzdura kompletna. Dlatego dzisiaj cieszę się ogromnie...byłam z Mężem u Jego kardiologa-bardzo pozytywnie ocenił Jego stan ogólny, więc to jeden powód do zadowolenia, a drugi to bezproblemowe dotarcie na wizytę, powrót spokojny bardzo, zakupy i w ogóle jakieś bezlękowe samopoczucie. Aż jestem mocno zaskoczona in plus :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Grupie Literackiej była zaje_sta impreza z okazji debiutu literackiego jednego z członków.Udało mi się wypić kawy,zjeść ciasta i nawet wypić szampana w kieliszku co mnie zawsze przeraża jeśli chodzi o dygot rąk.Dostałam tomik wierszy z dedykacją.Nie czułam się wcale znacznie gorsza tylko tak ciut ciut,ale to nie przeszkadzało,nie utrudniało kontaktów choć jak zwykle byłam dosyć milcząca.Najważniejsze,że jest postęp,że mogę wszędzie jeść i pić.Szkoda tylko,że z pomocą Zomirenu :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuve, sadzę, że możesz mieć problemy z terminem w tym roku, ale może już zapisują na nowy rok. Zresztą nigdy nie wiadomo...trzeba dzwonić. Podaję Ci 2 ośrodki, niepubliczne, ale przyjmujące również w ramach NFZ. Być może mają terminy na wizyty komercyjne.

 

http://www.psychoterapiawarszawa.pl/zasady.html

 

http://www.przychodniapsyche.pl/page5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jasaw za lekturę poczytam. Dzisiaj o 8 15 kolejna wizyta u Pani psycholog. Dojechała mnie pięknie, aż się poryczałem. . . ale ulżyło mi :) Potem ból głowy z tyłu itp. Dzien bez wymiotowani dzisiaj :great: Do tego w pracy super atmosfera :) Dzien udany mimo że cały dzień bolała mnie głowa a po pracy łyk piwa i cała twarz czerwona. Wziałem apap i przeszło :) Jutro też do pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, ja po, prawie, każdym spotkaniu wychodzę zapłakana, zmęczona i osłabiona, z bólem głowy. Czasem trzyma mnie to cały dzień, czasem dwa. Ale później jest już lepiej. Tak musi być...

Wiadomo, na efekty znacznie odczuwalne trzeba będzie poczekać, pół roku, rok, a może i dwa. Ale na pewno psychoterapia jest rozwiązaniem znakomitym, oczywiście nie dla wszystkich. Potrzebna jest cierpliwość...na pewno.

Mój dzisiejszy dzień był bardzo, ale to bardzo pozytywny. Prawie bez lęków/???/.

Własnie mijają dwa lata, od kiedy zostałam "uwięziona" przez lęki...

-- 06 paź 2012, 00:14 --

 

Nuve, :D

Myślę, że lepiej w poniedziałek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ,kiedy chodziłam (dawno temu) do psychologa,nie zdążyłam usiąść a już łzy się cisły,a co się później działo...

Ale faktycznie,jest lepiej,dziwna ulga,tak być musi,popieram...A bardzo często do człowieka wtedy dociera,jak bardzo jest zły na poszczególne sytuacje,osoby,kiedy ktoś postronny delikatnie "kłuje" Cię wspomnieniami...I wtedy naprawdę przestaje to już być tłumione uczucie,kiedy wydaje nam się,że "zdziwiamy" (mój ostatnio ulubiony,zasłyszany tekst :),a jednak nie tak do końca,bardziej tłumimy,tłumaczymy innych...Zbiera się nieokreślony żal,z czasem najbardziej do samych siebie...I w tym chyba tkwi sens...

 

-- 06 paź 2012, 00:39 --

 

A tak poza tym to jest mi źle i będę płakać:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze tu trafiłam ale moje dni ostatnio są jakieś nie do zniesienia. mam nerwicę lękową . . . i nie radzę sobie z nią. zaczełam od niedawna brać leki. Lęki łapią mnie jakoś tak lżej ale objawy somatyczne nie dają mi spokoju. Ścisk w szczęce dziwny taki, ból głowy, przytłumiona jestem i nie mam ochoty na nic, caly dzien pod kocem i przed telewizorem. Już tracę nadzieję że będzie normalnie. :why:

 

Wie ktoś może, gdzie można zapisać się na psychoterapię NFZ w Lublinie ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Fkusia, dobrze trafiłaś ;) Moje ostatnie dni też ostatnio pozostawiają wiele do życzenia, a dzisiejszy jest po prostu okropny. Nigdy nie sądziłem, że nerwica czymś mnie jeszcze zaszokuje, a tu proszę. Natręctwa myśli, napięcie nerwowe i jeszcze problemy z układem moczowym (te ostatnie - nie jestem pewien, czy nerwicowe). Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na przykład jak jestem w stresie to co chwila chce mi się do łazienki ;) a dziś leżę na łóżku i nie mam na nic siły, żadnej weny do działania. Masakra jakaś. Taki dół mnie złapał... Że to wszystko jest bez sensu. Znowu muszę niedlugo wziąć tabletkę, którą mi przepisała psychiatra a raczej połówkę, od jutra zaczynam brać po całej.. boje sie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×