Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIANSERYNA (Deprexolet, Lerivon, Miansec, Miansegen)


Dydona

Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

137 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mianseryna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      88
    • Nie
      36
    • Zaszkodziła
      24


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mam pytanie

Biorę od 2 miesięcy paroksetynę i naprawde pomaga na lęki. Mam klopoty ze snem, i okolo 20 kg niedowagi ( po prostu nie mam zbytnio apetytu)

czy skonstultowac z lekarzem mozliwosc brania mianseryny, ktora dziala dobrze na sen i podobno pobudza apetyt? jestem dosc mloda osobą.

 

prosze o odpowiedz i jakies sugestie, wszelkie rady

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero początek, OCD nadal się utrzymuje ale wiem, że muszę być cierpliwy, bo leczenie OCD wymaga czasu (i wyższych dawek leku). Ostatnio osiągnęłem stablizację na 40 mg paroksetyny branej ponad 3 miesiące.

 

Z OCD jest ciekawie, bo dopiero jak zszedłem z paro to zobaczyłem jak na to działało, wszystko wróciło, widać ciężko jest wyjść z utrwalonych procesów myślowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czwarty dzien na mianserynie dawka tylko 15 mg wieczorem bo w dzien poprostu scinała mnie z nóg i dzisiaj czuje lekką nerwowość zoboczymy co dalej aha dodam ze biore rownież sertraline ale to juz około roku wiec napewno to działanie mianseryny dodam tez ze sama setrralina dziłała dobrze na motywacje i nastrój lecz na zaburzenia lękowe i nerwice natręctw czegos brakowało i własnie dlatego mianseryna zobaczymy jak bedzie jeśli nic sie nie zmieni to poprosze lekarza o paroksetyne bo nie mam juz pojecia co jeszcze może pomóc na nerwice natręctw i lęk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć dzisiaj lekarka dodala mi Miansegen mam brac 40mg dzienie pomaga wam coś ten lek?, 2 miesiace bralem Sertagen 50- 100mg i poprawy narazie nie widac dalej mam ataki paniki. Ten lek jest tak zamulajacy jak hydroksyzyna? Hydroksyzyne bralem doraznie juz odstawilem bo ciagle spalem po niej i strasznie zamulony bylem, biore jeszcze Afobam na ataki paniki doraznie. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przerobilem wiele lekow i jeśli ktos chce zlikwidować objawy depresji to każdy lek można próbować ale czasem widzę że jak ktos bierze lek o dzialaniu sedatywnym to od razu psy wiesza na nim. Z lekow co nas naspeedują zniosą zmęczenie i wprowadzą w stan zadowolenia to chyba tylko edronax i wellbutrin a ze starszych noveril ,petylyl .SSri to na pewno nastroju nie podnoszą co najwyzej przywracają stan bliższy zdrowiu ale i to tylko na zasadzie znieczulenia emocji.Zaden lek receptorowy nie będzie miał takiego dzialania jak inhibitor zwrotnego wychwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×