Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie czuje sie jak czlowiek tylko jak zwykle gówno


mirek31

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam na imie Mirek mam 31 lat i juz od paru ladnych latek mecze sie z ta straszna depresja.czasami nie chce mi sie juz zyc bo wszystko stracilo juz sens,nie ma juz sily nawet wstac z lózka,cieszyc sie zwyklymi rzeczami,a chyba najgorsza jest ta samotnosc,nie ma bliskiej osoby która by zrozumiala co czujesz i zaakceptowala takiego jakim jestes a jak bylo by wtedy lzej.Mam cicha nadzieje ze wszyscy którzy szukaja milosci i akceptacji w koncu ja znajda,czy nie bedzie wtedy latwiej! Na tym juz koncze pozdrawiam wszystkich serdecznie i goraco mam nadzieje ze sie wszystko ulozy,a nadzieje mimo wszystko trzeba miec w koncu to ona umiera ostatnia!!!!!!!!!!!!!! :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sposób postrzegania świata, życia, nas samych jest w naszej głowie. jeżeli kodujesz w sobie myśli: jestem do niczego, czuję się jak gówno, śmieć, itp. to świat również zaczniesz tak postrzegać. niby skąd masz mieć w sobie radość, jak negatywne myśli dominują nad twoim umysłem? ale! masz rację jest nadzieja, że jutro będzie lepiej...o ile zechcesz ją dostrzec, nawet w tym, że miałeś siłę wstać, umyć zęby i pomyśleć, że dałeś radę to zrobić, że napisałeś na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×